Ilustrācija var atšķirties
Plaud Note Pro
Ražotājs: Plaud
Ilustrācija var atšķirties
- Skaņas ieraksts: Jā
- Atskaņošanas formāti audio: WAV
- Audio ieraksta formāti: WAV
- Atmiņas lielums: 64,00 GB
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Strāvas padeve: USB-C
- Akumulatora darbības laiks: Maks. apm. 50,00 h
- Savienojumi: Bluetooth, USB-C, WLAN
Cenas vēsture
1M
Plaud Note Pro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Plaud
Populāri produkti

Plaud Notikums
no 144,35€

Philips DVT7110
no 240,20€

Philips DPM6700
no 528,87€

Philips DVT1250
no 56,25€

Philips SpeechMike Premium Air (SMP4000)
no 411,81€

Soundcore Work
no 151,82€

Sony ICD-PX370
no 58,77€

Philips DVT 2015
no 61,94€

Philips SpeechMike Premium (LFH3500)
no 295,55€

Olympus LS-P5
no 209,57€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Diktofons Plaud Plaud Note Pro | CDTBK1GXXXXX01 | 199284926073

193,90€
193,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Diktofons Plaud Plaud Note Pro | CDTSI1GXXXXX01 | 199284928237

193,90€
193,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Plaud Plaud Note Pro | CDTBK1GXXXXX01 | 199284926073

195,10€
195,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Plaud Plaud Note Pro | PLD-PRO-SI | 199284928237

195,10€
195,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dyktafon Plaud Dyktafon Plaud AI Note Pro Silver PLD-64G-BU

204,07€
204,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dyktafon Plaud Dyktafon Plaud AI Note Pro Silver PLD-64G-BU (6977512611168) ( JOINEDIT88375132 )

210,00€
210,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dyktafon Plaud Plaud Note Pro CDTBK1GXXXXX01

219,31€
219,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dyktafon Plaud Plaud Note Pro CDTBK1GXXXXX01 (199284926073) ( JOINEDIT88375073 )

225,00€
225,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Dyktafon Plaud Plaud Note Pro PLD-PRO-SI

219,31€
219,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Plaud.AI Plaud Note Pro Smart AI aanitallennin hopea CDTSI1GXXXXX01 (0199284928237) ( JOINEDIT85262812 )

235,00€
235,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Plaud.AI Plaud Note Pro Smart AI aanitallennin musta CDTBK1GXXXXX01 (0199284926073) ( JOINEDIT84504386 )

235,00€
235,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P85,60 mm x D3,00 mm x A54,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 30,00 g |
| Skaņas ieraksts: | Jā |
|---|---|
| Atskaņošanas formāti audio: | WAV |
| Audio ieraksta formāti: | WAV |
| Atmiņas lielums: | 64,00 GB |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Strāvas padeve: | USB-C |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 50,00 h |
| Savienojumi: | Bluetooth, USB-C, WLAN |
Cenas vēsture
1M
Plaud Note Pro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Plaukstas TrenažierisPlaukti ar kastēmPlaukti riepāmPlaukti Uz RiteņiemPlaukti Vannas IstabaiPlaukti vīna pudelēmPlaukts kāpnēmPlaylife skrituļslidasPlaymobil DinoPlaymobil Special PlusSamsung Galaxy Note 9 MaciņšLogitech PRO G PROMac Pro M2 ProMacBook Pro M2ProPro 2015iMac ProSABRE PROPro DACIsteady ProPro Sauna
















