Ilustrācija var atšķirties
Polar Grit X (M/L)
Ražotājs: Polar
Ilustrācija var atšķirties
- Fitnesa trekeris
- Mērījuma veids: Rokas locītavas mērīšana
- Mērījumi no: Ātrums, Attālums, Kaloriju patēriņš, Laiks, Miega uzraudzība, Pulss, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaits
- Fitnesa rādītājs: Attālums, Dienas mērķis, Enerģijas patēriņš, Kaloriju patēriņš, Laiks, Laiks, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Soļi
- Mērījumu displejs: Ātrums, Attālums, Augstuma, kāpuma, nolaišanās mērīšana, Kalorijas (reāllaikā), Laika mērīšana, Laiks, Maršruts, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaits, Treniņa laiks, Vidējais sirdsdarbības ātrums
- Komforta funkcijas: Atpakaļskaitīšanas funkcija, Barometrs, Digitālais kompass
- Ūdensizturīgs: Jā
- Taimeris: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Polar Grit X (M/L)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Polar
Populāri produkti

Polar Grit X Pro Titan
no 290,93€

Huawei Band 8
no 88,48€

Garmin Vivosmart 5
no 118,99€

Xiaomi Smart Band 8 Active
no 10,93€

Samsung Galaxy Fit3
no 30,68€

Garmin Forerunner 55
no 125,10€

Garmin vívofit 4 L
no 64,91€

Xiaomi Smart Band 9
no 38,99€

Xiaomi Smart Band 9 Pro
no 55,27€

Garmin vívomove Sport
no 174,30€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Polar Grit X M/L, black 90081734

597,10€
597,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Polar Grit X M/L, green

597,10€
597,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P47 mm x A47 mm x D13 mm |
|---|---|
| Svars: | 108 g |
| Mērījuma veids: | Rokas locītavas mērīšana |
|---|---|
| Mērījumi no: | Ātrums, Attālums, Kaloriju patēriņš, Laiks, Miega uzraudzība, Pulss, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaits |
| Fitnesa rādītājs: | Attālums, Dienas mērķis, Enerģijas patēriņš, Kaloriju patēriņš, Laiks, Laiks, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Soļi |
| Mērījumu displejs: | Ātrums, Attālums, Augstuma, kāpuma, nolaišanās mērīšana, Kalorijas (reāllaikā), Laika mērīšana, Laiks, Maršruts, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaits, Treniņa laiks, Vidējais sirdsdarbības ātrums |
| Komforta funkcijas: | Atpakaļskaitīšanas funkcija, Barometrs, Digitālais kompass |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Displeja izmērs: | 1,20 |
| Displeja izmērs: | 3,05 cm |
| Displeja tips: | Gorilla Glass |
| Izšķirtspēja: | 240 Pikseļi x 240 pikseļi |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Glonass, GPS, QZSS |
| Gaidīšanas/Sarunu laiks: | 7 dienas |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Polar Grit X (M/L)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















