Ilustrācija var atšķirties
Powerplus POWX1365MB
Ražotājs: Powerplus
Ilustrācija var atšķirties
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Jauda: 600 W
- Apgriezienu skaits: 5.500 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Tukšgaitas troksnis: 97 dB
- Putekļu nosūkšana: Jā
- Piederumi: Zāģa asmens
Cenas vēsture
1M 3M6M
Powerplus POWX1365MB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Powerplus
Populāri produkti

Powerplus POWX0520
no 102,63€

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Rokas ripzāģis PowerPlus POWX1365MB

125,00€
125,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Tukšgaitas troksnis: | 97 dB |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Piederumi: | Zāģa asmens |
| Svars: | 5,02 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 600 W |
| Apgriezienu skaits: | 5.500 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Powerplus POWX1365MB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















