Ilustrācija var atšķirties
Presonus StudioLive AR8c
Ražotājs: Presonus
Ilustrācija var atšķirties
- Mikserpults
- Kanālu skaits: 8
- Monokanālu skaits: 2
- Stereokanālu skaits: 2
- Displejs pieejams: Jā
- Iekļautā programmatūra: Studio One Artist, Capture
- Bluetooth 5.0
- Atmiņas kartes slots: SecureDigital karte
Ražotājs:
Presonus
Populāri produkti

Presonus Monitor Station V2
no 263,58€

Blackmagic-Design ATEM SDI Extreme ISO
no 1 599,95€

Soundcraft Ui12
no 375,00€

Blackmagic-Design Audio Monitor 12G
no 1 335,95€

Rode RODECaster Video
no 655,00€

Behringer Ultracurve Pro DEQ 2496
no 249,11€

Mutec MC-3+ Viedais pulkstenis
no 724,48€

Roland V-1 HD+
no 939,95€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PreSonus StudioLive Mixer AR8c USB PRE STU LIV AR8C (0673454008641) ( JOINEDIT71841232 )

395,00€
395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PreSonus StudioLive Mixer AR8c USB | PRE STU LIV AR8C | 0673454008641 | WLONONWCRIZJS

403,43€
403,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Iekļautā programmatūra: | Studio One Artist, Capture |
| Bluetooth 5.0 |
| Izmēri: | P284 mm x A89 mm x D313 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,2 kg |
| Kanālu skaits: | 8 |
|---|---|
| Monokanālu skaits: | 2 |
| Stereokanālu skaits: | 2 |
| Atmiņas kartes slots: | SecureDigital karte |
|---|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, 6,3 mm ligzdas savienojums, Austiņas, USB 2.0, XLR |
Populāri produkti















