Ilustrācija var atšķirties
Princess 182037
Ražotājs: Princess
Ilustrācija var atšķirties
- Karstā gaisa fritieris
- Jauda: 1.500 W
- Tvertnes ietilpība litros: 4,50 l
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Siltumizolēts rokturis: Jā
- Programmas: 8x
- Karstais gaiss: Jā
- Cepšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Princess 182037
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Princess
Populāri produkti

Princess 182065
no 67,10€

Cosori Turbo Tower Pro
no 313,57€

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU
no 147,74€

Ninja Crispi FN101EU
no 129,55€

Cosori TurboBlaze 6 Litri
no 113,05€

Ninja Double Stack XL SL400EU
no 154,31€

Cosori Turbo Tower Pro Smart
no 255,14€

Ninja Max Pro 6,2 L AF180EU
no 98,47€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Princess 182037 Smarte Heißluftfritteuse - Heißluftfritteuse - 4,5 l - 1,2 kg - 80 °C - 200 °C - 7 Person(en) (01.182037.01.001)

78,74€
83,73€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Programmas: | 8x |
|---|---|
| Karstais gaiss: | Jā |
| Cepšanas funkcija: | Jā |
| Grila funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Temperatūras izvēle: | 80°C - 200°C |
| Izmēri: | P30 cm x A35 cm x D31 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,50 kg |
| Tvertnes ietilpība litros: | 4,50 l |
|---|
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
| Siltumizolēts rokturis: | Jā |
|---|---|
| Siltumizolēts korpuss: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Signāls: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Princess 182037
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















