Ilustrācija var atšķirties
Princess 183001
Ražotājs: Princess
Ilustrācija var atšķirties
- Fritieris
- Jauda: 3.200 W
- Temperatūras izvēle: Termostats
- Siltumizolēts rokturis: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Nē
- Temperatūras izvēle: 190°C
- Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: Jā
- Skata logs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Princess 183001
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Princess
Populāri produkti

Princess 182065
no 67,10€

Cosori Turbo Tower Pro
no 313,57€

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU
no 147,74€

Ninja Crispi FN101EU
no 129,55€

Cosori TurboBlaze 6 Litri
no 113,05€

Ninja Double Stack XL SL400EU
no 154,31€

Cosori Turbo Tower Pro Smart
no 255,14€

Ninja Max Pro 6,2 L AF180EU
no 98,47€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Princess Fritteuse Superior - Eins - Schwarz - Edelstahl - Stand-alone - Edelstahl - Rotation (01.183001.01.050)

98,86€
103,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Automātiskā izslēgšanās: | Nē |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | Termostats |
| Temperatūras izvēle: | 190°C |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P28 cm x A28 cm x D41,50 cm |
|---|
| Jauda: | 3.200 W |
|---|
| Siltumizolēts rokturis: | Jā |
|---|---|
| Skata logs: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Princess 183001
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















