Ilustrācija var atšķirties
Princess 249412 Espresso un kapsulu mašīna
Ražotājs: Princess
Ilustrācija var atšķirties
- Kapsulu kafijas automāts
- Jauda: 1.100 W
- Tilpums litros: 1,50 l
- Displejs: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Dubultā tasītes pagatavošana: Jā
- Sūkņa spiediens: 20 bar
- Kafijas kapsulu skaits: 1
Cenas vēsture
1M 3M6M
Princess 249412 Espresso un kapsulu mašīna
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Princess
Populāri produkti

Sage The Creatista Pro
no 762,75€

Delonghi Citiz EN167
no 107,28€

Bosch Tassimo Finesse
no 33,00€

Krups Inissia
no 70,10€

Delonghi Essenza Mini EN85
no 70,00€

Illy E.S.E. Pad-kafijas automāts
no 138,60€

Delonghi Citiz & Milk EN 267
no 156,69€

Krups CitiZ XN741B
no 135,99€

Krups Genio S KP2431
no 62,49€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Cob coffeemaker Princess 1.5 L ( 01.249412.01.001 048584 ) Kafijas automāts

95,90€
95,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekspres ciśnieniowy Princess 249412 | 01.249412.01.001 | 8713016094261

104,25€
104,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Princess 249412 | 01.249412.01.001 | 8713016094261

104,65€
104,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Cob coffeemaker Princess 1.5 L | 01.249412.01.001 | 8713016094261

105,50€
105,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Princess Ekspres ciśnieniowy Princess 249412 01.249412.01.001

107,67€
107,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Princess Cob Kafijas Automāts 01.249412.01.001

110,40€
110,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Princess Cob Kafijas Automāts | 01.249412.01.001 | 8713016094261

111,20€
111,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NONAME Cob coffeemaker Princess 1.5 L 01.249412.01.001

112,71€
112,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Princess Cob Kafijas Automāts (01.249412.01.001)

114,95€
114,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Princess Cob Coffeemaker 01.249412.01.001

119,55€
119,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Princess Cob Kafijas Automāts

145,17€
147,67€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | A30 cm x P23 cm x D28 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,82 kg |
| Jauda: | 1.100 W |
|---|---|
| Tilpums litros: | 1,50 l |
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 20 bar |
| Kafijas kapsulu skaits: | 1 |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Izņemama pilienu paplāte: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Displejs: | Nē |
| LED displejs: | Jā |
| Ātrtvaiks: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Princess 249412 Espresso un kapsulu mašīna
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Prins BarībaPrins suņu barībaPrintera papīrsPrintera vadsPrinteri SkeneriPrinteris A3Printeris Ar SkeneriPro SaunaProfesionālie InstrumentiPrusament PLALEGO Disney PrincessVeļas Mašīna un Žāvētājs KomplektsEspresso aparātsEspresso kanniņaEspresso krūzītesEspresso kapsulasEspresso CremosoKapsulu turētājsEspresso kafijas aparātiEspresso kafijas pupiņas






























