Ilustrācija var atšķirties
ProfiCare PC-WUB 3060
Ražotājs: ProfiCare
Ilustrācija var atšķirties
- Jauda: 60 W
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Temperatūras iestatījumu skaits: 3
- Materiāls: Poliesters
- Mazgājams: Mazgājams veļas mašīnā 40°
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Pārkaršanas aizsardzība: Jā
- Izmēri: P74 cm x D150 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
ProfiCare PC-WUB 3060
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ProfiCare
Populāri produkti

Beurer UB 100 Cosy
no 99,05€

Beurer UB 30
no 45,00€

Beurer UB 90
no 71,18€

Beurer UB 68 XXL
no 124,25€

Beurer UB 60
no 58,00€

Beurer UB 83
no 99,00€

Medisana HU 672
no 61,00€

Mesko MS7419
no 19,43€

Beurer UB 56 XXL
no 105,00€

Beurer UB 100
no 121,99€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ProfiCare PC-WUB 3060 Mata grzewcza na łóżko 70x150 cm | 330600 | 4006160306002

29,45€
29,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ProfiCare PC-WUB 3060 Heating mat for bed 70x150 cm ( 4006160306002 330600 )

31,00€
31,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ProfiCare PC-WUB 3060 sildītājs 330600

32,99€
32,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ProfiCare PC-WUB 3060 Mata grzewcza na óko 70x150 cm 330600

34,81€
34,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Mazgājams: | Mazgājams veļas mašīnā 40° |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Pārkaršanas aizsardzība: | Jā |
| Izmēri: | P74 cm x D150 cm |
|---|---|
| Svars: | 830 g |
| Jauda: | 60 W |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Temperatūras iestatījumu skaits: | 3 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ProfiCare PC-WUB 3060
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















