Ilustrācija var atšķirties
ProfiCook PC-ICM 1091 N
Ražotājs: ProfiCook
Ilustrācija var atšķirties
- Ledus mašīna
- Jauda: 150 W
- Tilpums litros: 1,50 l
- Pagatavošanas laiks: 20 min
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Displejs pieejams: Jā
- Taimeris: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
ProfiCook PC-ICM 1091 N
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ProfiCook
Populāri produkti

ProfiCook PC-ICM 1268
no 199,95€

Ninja SLUSHi FS301EU
no 224,60€

Medion MD 12090
no 200,00€

Ninja Swirl by CREAMi NC701EU
no 349,75€

Ninja Creami NC300EU
no 169,99€

Ninja Creami Deluxe NC502EU
no 202,39€

WMF Küchenminis saldējuma mašīna
no 64,05€

UNOLD Profi Plus (48880)
no 290,95€

Severin EZ 7407
no 12,24€

Ninja Creami Deluxe NC501EU
no 245,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Proficook PC-ICM 1091 N ( 511091 4006160110913 PCICM1091 ) Saldējuma mašīna

185,00€
185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Maszynka do lodów ProfiCook PC-ICM 1091 N | 511091 | 4006160110913

198,25€
198,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Maszynka do lodów ProfiCook PC-ICM 1091 N | 511091 | 4006160110913

199,30€
199,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Saldējuma mašīna ProfiCook PC-ICM 1091 N | 511091 | 4006160110913

206,60€
206,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Automātiska dzesēšana |
| Vāks ar papildināšanas atveri |
| Gumijotas kājas |
| Iekļauta karote un mērkrūze |
| Izmēri: | P27,50 cm x A25,50 cm x D40 cm |
|---|---|
| Svars: | 10,75 kg |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
|---|
| Pagatavošanas laiks: | 20 min |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Jauda: | 150 W |
|---|---|
| Tilpums litros: | 1,50 l |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ProfiCook PC-ICM 1091 N
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















