Ilustrācija var atšķirties
ProfiCook PC-KM 1222 W
Ražotājs: ProfiCook
Ilustrācija var atšķirties
- Virtuves kombains
- Jauda: 1.200 W
- Bļodas ietilpība: 5 l
- Maks. mīklas apstrāde: 3 kg
- Ātruma līmeņi: 8
- Ātruma kontrole: Manuāls
- Drošības atslēgšana: Jā
- Standarta piederumi: Mīklas āķis, Plakanais maisītājs, Putotājs
Cenas vēsture
1M 3M6M
ProfiCook PC-KM 1222 W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ProfiCook
Populāri produkti

ProfiCook PC-KM 1096
no 200,00€

KitchenAid 5K45SSEOB
no 340,05€

Bosch MUM5 MUM5XW20
no 280,45€

Bosch Serie 2 MUMS2AW01
no 106,03€

Wilfa Probaker Timer KM2GY-T70
no 987,01€

KitchenAid 5KSM125EER
no 458,45€

Bosch Serie 4 MUM58200
no 170,25€

KitchenAid 5KSM185PSEAC
no 527,88€

Severin KM 3898
no 163,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ProfiCook kneading machine PC-KM 1222 W, food processor 501222

137,10€
137,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ProfiCook PC‑KM 1222 W stacionārais mikseris – jaudīga 1200 W virtuves mašīna ar integrētiem svariem

138,00€
138,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Virtuves svari
| Drošības atslēgšana: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P16,50 cm x A15 cm x D22 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,04 kg |
| Bļodas ietilpība: | 5 l |
|---|---|
| Maks. mīklas apstrāde: | 3 kg |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
|---|
| Standarta piederumi: | Mīklas āķis, Plakanais maisītājs, Putotājs |
|---|
| Jauda: | 1.200 W |
|---|
| Ātruma līmeņi: | 8 |
|---|---|
| Ātruma kontrole: | Manuāls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ProfiCook PC-KM 1222 W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















