Ilustrācija var atšķirties
Proxxon Akumulatora leņķa skrūvgriezis KS/A (29842)
Ražotājs: Proxxon
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora saliekamais skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 250 apgr./min - 750 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments cietā: 5 Nm
- Nominālais spriegums: 10,80 V
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatoru skaits: 0
- Labās/kreisās puses gaita: Jā
Ražotājs:
Proxxon
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 143,45€

Makita DTW300Z
no 175,99€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 55,64€

Makita DHP453Z
no 64,00€

Makita DFR550Z
no 209,52€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Skrūvgriezis Proxxon KS/A; 10,8 V; (bez akumulatora un lādētāja) 29842_PROX

107,60€
107,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skrūvgriezis Proxxon KS/A; 10,8 V; (bez akumulatora un lādētāja) 29842_prox

116,01€
116,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 0 |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Uzglabāšanas kaste |
| Svars: | 358 g |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 250 apgr./min - 750 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments cietā: | 5 Nm |
| Nominālais spriegums: | 10,80 V |
Populāri produkti
Populāri produkti no Proxxon
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Prožektors Ar AkumulatoruPrusa PrusamentPrusament PLAPs 4 1TbPS2 piederumsPs2 SpēlesPS3 piederumsPS4 StūrePulkstenu VeikaliPunktu Metināšanas IekārtasAkumulatora Leņķa SlīpmašīnaMakita Akumulatora Leņķa SlīpmašīnaElektriskais Skrūvgriezis UrbjmašīnaLeņķa ZāģisMakita Skrūvgriezis 18VSkil Leņķa SlīpmašīnaMilwaukee Leņķa SlīpmašīnaLeņķa Slīpmašīnas DiskiLeņķa Slīpmašīnas RipasMetabo Leņķa Slīpmašīna























