Ilustrācija var atšķirties
Quickmill Pegaso 03035 PID
Ražotājs: Quickmill
Ilustrācija var atšķirties
- Espresso automāts
- Espresso automātu veids: 1-apļa mašīna
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Integrēts dzirnaviņas: Jā
- Pastāvīgais ūdens pieslēgums: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Nē
- Integrētā tīrīšanas programma: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Quickmill Pegaso 03035 PID
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Quickmill
Populāri produkti

Quickmill Pop! 02043
no 731,15€

Cecotec Power Espresso 20 Touch
no 89,35€

Ninja Luxe Café Premier ES601EU
no 383,90€

Delonghi La Specialista Arte EC9155.MB
no 351,75€

Sage The Barista Touch Impress
no 946,59€

Ninja Luxe Café Pro ES701EU
no 510,50€

Solis Grind & Infuse Perfetta
no 540,80€

Gaggia New Classic Evo
no 395,00€

Sage The Barista Express
no 499,35€

Delonghi Linea Classic EM450.M
no 121,84€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Quick Mill 03035 Pegaso PID | QI-03035-O-DP-A | 8007062835597

930,30€
930,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
|---|---|
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izmēri: | P32 cm x A39 cm x D28 cm |
|---|---|
| Svars: | 15 kg |
| Espresso automātu veids: | 1-apļa mašīna |
|---|---|
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Jauda: | 1.200 W |
| Dubultkrūzīšu funkcija: | Jā |
| Integrēts dzirnaviņas: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Nē |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Nē |
|---|---|
| Integrētā tīrīšanas programma: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Quickmill Pegaso 03035 PID
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















