Ilustrācija var atšķirties
REV LED darba lampa BRIGHT 20 W uz statīva (2707212050)
Ražotājs: REV
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Celtniecības prožektors, Darba lampa
- Ārējā zona: Jā
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Lampas jauda: 20 W
- Nominālais spriegums: 230 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
REV LED darba lampa BRIGHT 20 W uz statīva (2707212050)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
REV
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
REV LED Working Light Bright 20W 1 8m 2707212050 (4048599114278) ( JOINEDIT55548504 ) apgaismes ķermenis

37,00€
37,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
REV LED Working Light Bright 20W 1,8m 2707212050

40,51€
45,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
REV LED Working Light Bright 20W 1,8m 2707212050

44,87€
44,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 54 |
|---|
| Izmēri: | P25 cm x D15,80 cm x G27 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,40 kg |
| Materiāls: | Alumīnijs, Metāls, Plastmasa |
|---|
| Ārējā zona: | Jā |
|---|---|
| Lampas veids: | Celtniecības prožektors, Darba lampa |
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Lampas jauda: | 20 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Lampas kalpošanas laiks: | 30.000 h |
| Krāsas temperatūra: | 6.500 K |
| Spilgtums: | 1.800 lm |
| Kabeļa garums: | 1,80 m |
| Noteikšanas leņķis: | 115 ° |
Cenas vēsture
1M 3M6M
REV LED darba lampa BRIGHT 20 W uz statīva (2707212050)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























