Ilustrācija var atšķirties
Razer Basilisk V3 Pro 35K
Ražotājs: Razer
Ilustrācija var atšķirties
- Datorspele pele
- Peles māksla: Optisks
- Taustiņu skaits: 8
- Paraugu ņemšanas ātrums: 35 000 dpi
- Iebūvēta atmiņa: Jā
- Peles sensors: Razer Focus Pro 35K Optiskais Gen-2
- Peles pieslēgums: Bluetooth, Funk, USB, USB adapteris
- Ritināšanas ritenis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Razer Basilisk V3 Pro 35K
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Razer
Populāri produkti

Razer Basilisk V3 Pro
no 106,00€

Apple Magic Mouse 2024 (MXK53Z/A)
no 71,75€

Lenovo ThinkBook pele (4Y50X88822)
no 24,62€

Logitech G502 LIGHTSPEED
no 168,94€

Logitech MX Master 4
no 119,52€

3DConnexion SpaceMouse Wireless
no 206,03€

Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500
no 18,88€

Logitech M220 Silent
no 12,18€

Logitech Signature M650 L
no 30,00€
70 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Razer Basilisk V3 Pro 35K - Phantom Green Edition (green) RZ01-05240300-R3G1 (8886419334804) ( JOINEDIT87455579 ) Datora pele

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Pelė žaidimams Basilisk V3 Pro 35K Optinė pelė Wireless Baltas Yes RZ01-05240200-R3G1 (8886419334644) ( JOINEDIT87819778 )

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Datora pele Razer Datorpele Razer Basilisk V3 Pro 35K Black RZ01-05240100-R3G1

183,19€
185,69€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Razer | Gaming Mouse | Basilisk V3 Pro 35K | Optical mouse | Wireless | Black | Yes RZ01-05240100-R3G1

189,00€
196,00€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Spēļu pele - RAZER - Basilisk V3 Pro - 35K DPI - Chroma RGB apgaismojums - Bezvadu Basilisk V3 Pro 35K

197,61€
197,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Datora pele Razer | Gaming Mouse | Basilisk V3 Pro 35K | Optical mouse | Wireless | White | Yes RZ01-05240200-R3G1

198,74€
201,24€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Razer Gaming Mouse Basilisk V3 Pro 35K Wireless Phantom White Edition ( RZ01 05240400 R3G1 ) Datora pele RZ01-05240400-R3G1

200,00€
200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Basilisk V3 Bezvadu pele 35000 DPI / RGB

210,20€
212,70€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Datora pele Razer | Gaming Mouse | Basilisk V3 Pro 35K | Optical mouse | Wireless | Black | Yes RZ01-05240100-R3G1

224,98€
227,48€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Razer Basilisk V3 Pro Mouse Phantom Green 4M09-02Y

225,35€
227,85€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P75,4 mm x A42,5 mm x D130 mm |
|---|---|
| Svars: | 112 g |
| Iebūvēta atmiņa: | Jā |
|---|---|
| Peles māksla: | Optisks |
| Peles sensors: | Razer Focus Pro 35K Optiskais Gen-2 |
| Peles pieslēgums: | Bluetooth, Funk, USB, USB adapteris |
| Taustiņu skaits: | 8 |
| Paraugu ņemšanas ātrums: | 35 000 dpi |
| Ritināšanas ritenis: | Jā |
| Peles apgaismojums: | LED-RGB (Daudzkrāsu) |
| Strāvas padeve: | Akumulators, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Razer Basilisk V3 Pro 35K
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























