Ilustrācija var atšķirties
Razer BlackShark V2 X
Ražotājs: Razer
Ilustrācija var atšķirties
- Austiņas ar mikrofonu
- Konstrukcija: Aizvērts
- Mikrofona tips: Galvas stīpas mikrofons
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums
- Saderīgs: PC, PS4, PS5, Slēdzis, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
- Pārraides diapazons: 12 Hz - 28 kHz
- Nominālā pretestība: 32 Ω
- Skaņas spiediens: 100 dB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Razer BlackShark V2 X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Razer
Populāri produkti

Razer Barracuda Pro
no 137,55€

Razer BlackShark V3 Pro
no 209,00€

Razer BlackShark V2 Pro (2023)
no 136,30€

Razer Kraken Kitty V3 Pro
no 160,00€

Sennheiser PC 5 Tērzēšana
no 17,50€

Logitech G Astro A50 (Gen 5)
no 232,45€

Logitech Zone 300
no 57,48€

JBL Quantum 910X
no 230,00€

HyperX Cloud III
no 62,00€

HyperX Cloud Alpha
no 60,80€
156 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Razer | Gaming Headset | BlackShark V2 X | Wired | Over-Ear RZ04-03240700-R3M1

77,53€
80,03€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Razer | Esports Headset | BlackShark V2 X | Yes | Wired | Over-ear | 3.5 mm | Quartz RZ04-03240800-R3M1

77,53€
80,03€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Razer Słuchawki Razer BlackShark V2 X Białe (RZ04-03241400-R3G1)

79,66€
79,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer BlackShark V2 X Green Headphones RZ04-03240600-R3M1*NA

83,12€
83,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer BlackShark V2 X - White Special Edition (RZ04-03241700-R3M1)

98,06€
103,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Razer RAZER Blackshark V2 X RZ04-03240100-R3M1

118,81€
121,31€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Saderīgs: | PC, PS4, PS5, Slēdzis, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X |
|---|---|
| Konstrukcija: | Aizvērts |
| Pārraides diapazons: | 12 Hz - 28 kHz |
| Nominālā pretestība: | 32 Ω |
| Skaņas spiediens: | 100 dB |
| Svars: | 240 g |
|---|
| Mikrofona tips: | Galvas stīpas mikrofons |
|---|---|
| Mikrofona pārraides diapazons: | 100 Hz - 10 kHz |
| Bezvadu: | Nē |
|---|---|
| Kabeļa garums: | 1,30 m |
| Bluetooth: | Nē |
| Izslēgts skaņa: | Jā |
| Skaļuma regulēšana: | Jā |
| Trokšņu slāpēšana: | Jā |
| Trokšņu slāpēšana: | Jā |
| Kanāli: | 7.1 |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Razer BlackShark V2 X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























