Ilustrācija var atšķirties
Razer Deathstalker V2 Pro Tenkeyless (RZ03-04370400-R3G1)
Ražotājs: Razer
Ilustrācija var atšķirties
- Tastatūra
- Tastatūras pieslēgums: Bluetooth, USB, USB uztvērējs
- Bezvadu: Jā
- Tastatūras izkārtojums: QWERTZ
- Mehāniskā tastatūra: Jā
- Multivides taustiņi: Jā
- Tastatūras apgaismojums: Jā
- Kabeļa garums: 1,8 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Razer Deathstalker V2 Pro Tenkeyless (RZ03-04370400-R3G1)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Razer
Populāri produkti

Logitech MX Keys S
no 87,00€

Logitech MX Keys Mini
no 77,20€

Apple Magic Keyboard (MXCL3D/A)
no 98,45€

Asus ROG Azoth Extreme (90MP03MA-BKDA01)
no 541,26€

ASUS ROG Azoth (90MP0316-BKDA01)
no 227,80€

Logitech K380
no 34,00€

Logitech K950 Signature Slim
no 66,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gaming Keyboard Razer DeathStalker V2 Pro TKL RZ03-04370400-R3G1

154,62€
159,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gaming Keyboard Razer DeathStalker V2 Pro TKL | RZ03-04370400-R3G1 | 8886419348450 | RZ03-04370400-R3G1

184,75€
184,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RAZER DeathStalker V2 Pro TKL, Black, Linear Optical (Red), Rapid Fire Trigger Mode, Razer Snap-Tap (Customizable Input Priority) | RZ03-04370400-R3G1 | 8886419348450 | 4N07-01N

196,70€
196,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P357 mm x A26 mm x D139 mm |
|---|---|
| Svars: | 744 g |
| Bezvadu: | Jā |
|---|---|
| Tastatūras pieslēgums: | Bluetooth, USB, USB uztvērējs |
| Tastatūras izkārtojums: | QWERTZ |
| Mehāniskā tastatūra: | Jā |
| Multivides taustiņi: | Jā |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
| Kabeļa garums: | 1,8 m |
| Savienojumi: | USB 3.2 Gen 1, USB-A |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Razer Deathstalker V2 Pro Tenkeyless (RZ03-04370400-R3G1)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























