Ilustrācija var atšķirties
Razer Kraken
Ražotājs: Razer
Ilustrācija var atšķirties
- Austiņas
- Konstrukcija: Aizvērts
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums
- Pārraides diapazons: 20 Hz - 20 kHz
- Nominālā pretestība: 32 Ω
- Skaņas spiediens: 110 dB
- Kabeļa garums: 1,30 m
- Trokšņu slāpēšana: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Razer Kraken
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Razer
Populāri produkti

Razer Barracuda Pro
no 130,00€

HyperX Cloud III
no 57,99€

Logitech G Astro A50 (Gen 5)
no 234,35€

Jabra Engage Link USB-A UC (50-219)
no 32,00€

Sennheiser PC 8 USB
no 24,35€

Sennheiser PC 5 Tērzēšana
no 17,60€

Logitech Zone 300
no 55,21€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Razer Kraken V4, Black RZ04-05170100-R3M1

160,00€
160,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Konstrukcija: | Aizvērts |
|---|---|
| Pārraides diapazons: | 20 Hz - 20 kHz |
| Nominālā pretestība: | 32 Ω |
| Skaņas spiediens: | 110 dB |
| Svars: | 280 g |
|---|
| Kabeļa garums: | 1,30 m |
|---|---|
| Trokšņu slāpēšana: | Nē |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Razer Kraken
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























