Razer Viper V3 Pro
Ilustrācija var atšķirties

Razer Viper V3 Pro

Ražotājs: Razer
Razer Viper V3 Pro
Ilustrācija var atšķirties
no 105,89līdz 495,00119 PiedāvājumiRažotājs: Razer
  • Datorspele pele
  • Peles māksla: Optisks
  • Peles pieslēgums: Funk, USB, USB adapteris
  • Taustiņu skaits: 5
  • Paraugu ņemšanas ātrums: 35 000 dpi
  • Iebūvēta atmiņa: Jā
  • Peles sensors: Razer Focus Pro 35K optiskais Gen-2
  • Ritināšanas ritenis: Jā
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Razer Viper V3 Pro
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

119 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Razer Viper V3 Pro Mouse Gaming Right-Hand Rf Wireless + Usb Type-C Optical 35000 Dpi 8886419334491 (8886419334491) ( JOINEDIT95664213 ) Datora pele
prodImage
165,00
165,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Gaming Mouse | Viper V3 Pro | Wireless/Wired | Counter Strike 2 Edition
prodImage
165,26
165,26
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Viper V3 Pro Sentinels Edition RZ01-05120400-R3M1
prodImage
173,39
173,39
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Gaming Mouse Viper V3 Pro Wireless/Wired Counter Strike 2 Edition RZ01-05120800-R3M1
5 dienas
prodImage
174,80
174,80
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer - Viper V3 Pro Wireless Gaming Mouse - Black RZ01-05120100-R3G1 (8886419334491) ( JOINEDIT91791283 )
prodImage
175,00
175,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Viper V3 Pro mouse Gaming Right-hand RF Wireless + USB Type-C Optical 35000 DPI RZ01-05120800-R3M1 (8886419334972) ( JOINEDIT96015381 ) Datora pele
prodImage
175,00
175,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Gaming Mouse | Viper V3 Pro | Wireless/Wired | Counter Strike 2 Edition RZ01-05120800-R3M1
prodImage
175,02
175,02
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Hero Bundle, Viper V3 Pro + Gigantus M Mauspad - czarny L1143155
prodImage
175,09
175,09
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Hero Bundle, Viper V3 Pro + Gigantus M Mauspad - biay L1143154
prodImage
175,09
175,09
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer USA Razer Viper V3 Pro Optical Wireless Cable Gold
prodImage
177,37
177,37
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Viper V3 Pro Dzeltenā Counter Strike 2 Edition spēļu pele RZ01-05120800-R3M1
prodImage
178,25
183,24
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Razer | Gaming Mouse | Viper V3 Pro | Wireless/Wired | Black RZ01-05120100-R3G1
prodImage
178,50
181,00
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
Razer | Gaming Mouse | Viper V3 Pro | Wireless/Wired | White RZ01-05120200-R3G1
prodImage
178,50
181,00
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
Razer - Viper V3 Pro Wireless Gaming Mouse - White RZ01-05120200-R3G1 (8886419334521) ( JOINEDIT91784165 )
prodImage
180,00
180,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Viper V3 Pro Bezvadu Spēļu Pele 35000 DPI
prodImage
183,00
185,50
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
Razer Viper V3 Pro Gaming Mouse, Wireless, Sentinels Edition RZ01-05120400-R3M1
prodImage
185,18
185,18
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Viper V3 Pro Gold datorpele RZ01-05120800-R3M1
14 dienas
prodImage
189,09
189,09
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Viper V3 Pro, Counter Strike 2 Edition RZ01-05120800-R3M1
prodImage
189,65
192,15
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
Razer Viper V3 Pro, Counter Strike 2 Edition
prodImage
189,99
189,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer USA Razer Viper V3 Pro Optical Wireless Red Mouse
prodImage
191,01
191,01
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Spēļu pele Razer Viper V3 Pro RZ01-05120400-R3M1
prodImage
192,25
197,24
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Razer Viper V3 Pro RZ01-05120100-R3G1, 54g, 35000dpi, USB, optiskā pele, bezvadu/vadu, 6 pogas, akumulators (RZ01-05120100-R3G1)
2 dienas
prodImage
203,53
206,38
Piegāde: 2,85
ar piegādi: 2,85
Razer Spēļu pele Viper V3 Pro RZ01-05120200-R3G1, 35000 DPI, 6 pogas, optiskā, bezvadu/vadu, balta (RZ01-05120200-R3G1)
2 dienas
prodImage
203,53
206,38
Piegāde: 2,85
ar piegādi: 2,85
Razer Gaming Mouse | Viper V3 Pro | Wireless/Wired | Counter Strike 2 Edition RZ01-05120800-R3M1
prodImage
204,80
204,80
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Viper V3 Pro + Gigantus M Mauspad datorpele WLONONWCRPAZS
20 dienas
prodImage
213,99
213,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer spēļu pele Viper V3 Pro RZ01-05120800-R3M1, 35000 dpi, 750 ips, 70 G, 54 g, 6 pogas, optiskā, bezvadu/ar vadu (RZ01-05120800-R3M1)
2 dienas
prodImage
226,33
229,18
Piegāde: 2,85
ar piegādi: 2,85
Razer Viper V3 Pro pele RZ01-05120500-R3M1, bezvadu/vadu, 54g, 6 pogas, 0.2ms reakcijas laiks, Focus Pro 35K sensors (RZ01-05120500-R3M1)
2 dienas
prodImage
271,34
274,19
Piegāde: 2,85
ar piegādi: 2,85
Razer Gaming Mouse Viper V3 Pro Wireless/Wired Counter Strike 2 Edition 8886419334972 (8886419334972) ( JOINEDIT88914226 ) Datora pele
prodImage
480,00
480,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Razer Viper V3 Pro Sentinels Edition 8886419334729 (8886419334729) ( JOINEDIT88746962 )
prodImage
495,00
495,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Izmēri
Izmēri:P63,9 mm x A39,9 mm x D127,1 mm
Svars:54 g
Specifikācija
Iebūvēta atmiņa:
Peles māksla:Optisks
Peles sensors:Razer Focus Pro 35K optiskais Gen-2
Peles pieslēgums:Funk, USB, USB adapteris
Taustiņu skaits:5
Paraugu ņemšanas ātrums:35 000 dpi
Ritināšanas ritenis:
Akumulatora indikators:
Strāvas padeve:Akumulators, USB-C

Cenas vēsture

1M 3M6M
Razer Viper V3 Pro
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no Razer

Razer Huntsman V3 Pro
no 252,00
Razer Huntsman V3 Pro7 Salīdzināt cenas
Razer Raiju V3 Pro
no 176,44
Razer Raiju V3 Pro52 Salīdzināt cenas
Razer Huntsman V3 Pro TKL
no 234,79
Razer Huntsman V3 Pro TKL2 Salīdzināt cenas
Razer Basilisk V3 X HyperSpeed
no 52,00
Razer Basilisk V3 X HyperSpeed56 Salīdzināt cenas
Razer Wolverine V2 PRO
no 121,25
Razer Wolverine V2 PRO35 Salīdzināt cenas
Razer Huntsman V2 (RZ03-03931000-R3G1)
no 119,99
Razer Huntsman V2 (RZ03-03931000-R3G1)11 Salīdzināt cenas
Razer Ornata V3
no 73,05
Razer Ornata V312 Salīdzināt cenas
Razer Kishi Android (Xbox) (RZ06-02900200-R3M1)
no 96,15
Razer Kishi Android (Xbox) (RZ06-02900200-R3M1)1 Salīdzināt cenas
Razer Huntsman Mini
no 55,24
Razer Huntsman Mini63 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Logitech G Pro X Superlight 2
Logitech G Pro X Superlight 2
no 105,16
Uz cenu salīdzinājumu
132 Piedāvājumi
ASUS ROG Keris II Ace
ASUS ROG Keris II Ace
no 112,45
Uz cenu salīdzinājumu
27 Piedāvājumi
Fellowes Penguin M bezvadu
Fellowes Penguin M bezvadu
no 105,15
Uz cenu salīdzinājumu
10 Piedāvājumi
Corsair M75 Bezvadu Viegls RGB Spēļu Pele
Corsair M75 Bezvadu Viegls RGB Spēļu Pele
no 107,02
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
BakkerElkhuizen DXT 3 Precision Mouse Bezvadu
BakkerElkhuizen DXT 3 Precision Mouse Bezvadu
no 121,30
Uz cenu salīdzinājumu
13 Piedāvājumi
Endgame Gear XM2w 4k v2
Endgame Gear XM2w 4k v2
no 107,25
Uz cenu salīdzinājumu
53 Piedāvājumi
Turtle Beach Burst II Pro
Turtle Beach Burst II Pro
no 107,82
Uz cenu salīdzinājumu
15 Piedāvājumi
Cherry Xtrfy M64 Pro Bezvadu
Cherry Xtrfy M64 Pro Bezvadu
no 108,14
Uz cenu salīdzinājumu
12 Piedāvājumi
Logitech G502 X Plus
Logitech G502 X Plus
no 102,96
Uz cenu salīdzinājumu
103 Piedāvājumi
Razer Cobra Pro
Razer Cobra Pro
no 102,95
Uz cenu salīdzinājumu
29 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel