Ilustrācija var atšķirties
Samsung 43\" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ43QN90FAT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 43\" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ43QN90FAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

TCL 55\" C8L SQD-Mini LED TV 55C8L
no 895,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,99€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 210,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
108cm/43 (3840x2160) Samsung GQ43QN90FATXZG 16:9 Neo QLED Mini-LED 120Hz 4x HDMI 2x USB WLAN Twin-Tuner Dolby Atmos Smart TV Titan Black

1 117,67€
1 122,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Attēla atjaunošanas frekvence (aprēķināta): | 165 Hz |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2205066 |
|---|---|
| MPN: | GQ43QN90FAT |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 50 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 102 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P96,10 cm x A55,90 cm x D2,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P96,10 cm x A62 cm x D22 cm |
| Svars: | 9,40 kg |
| Svars ar statīvu: | 13,40 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 43\" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ43QN90FAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 43AU7172Samsung 43QN90Samsung 44Samsung 45 WSamsung 46Samsung 48Samsung 49Samsung 4K Ultra HDSamsung 55 Series 6Samsung 77Samsung TV Neo QLED 4KSamsung 43 Smart TV 4KNeo QLED Smart TVQLED 4K Smart TVSamsung QLED 43 4KSamsung 43 4K SmartSamsung Neo QLED TVSamsung QLED 65 4K Smart TVNeo QLED 4KSamsung 43" Smart TV























