Ilustrācija var atšķirties
Samsung 50" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE50QN90FAT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 125 cm (50")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 50" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE50QN90FAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

TCL 55\" C8L SQD-Mini LED TV 55C8L
no 895,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 210,00€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Samsung QE50QN90FATXXH

760,00€
760,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50QN90FATXXH televizors

869,99€
869,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50QN90FATXXH Neo QLED WiFi 2025 / 2291894

875,00€
875,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50QN90FATXXH televizors QE50QN90FATXXH

879,00€
879,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 50" 4K NeoQLED N90F Smart TV QE50QN90FATXXH Melns
50" 4K NeoQLED N90F Smart TV QE50QN90FATXXH Melns

899,00€
899,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50QN90FATXXH QE50QN90FATXXH (8806095995816) ( JOINEDIT88379384 ) LED Televizors

900,00€
900,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|50 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|Neo QLED|QE50QN90FATXXH
904,40€
909,39€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
50 Neo QLED QN90F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) QE50QN90FATXXH

929,00€
929,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QN90F 50'' 4K UHD Neo QLED Mini LED melna - Televizors ( QE50QN90FATXXH 251090296 )

930,00€
930,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE50QN90FATXXH 50" NeoQLED 4K QN90F Vision AI Smart TV (2025) Televizors QE50QN90FATXXH

955,60€
955,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV 50 QN90F Neo QLED 4K AI 2025 QE50QN90FATXXH

1 018,46€
1 020,96€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung QE50QN90FATXXH

1 030,00€
1 030,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|50 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|Neo QLED|QE50QN90FATXXH QE50QN90FATXXH

1 030,36€
1 030,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 125 cm (50") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+ |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Attēla atjaunošanas frekvence (aprēķināta): | 165 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 2 205 036 |
|---|---|
| MPN: | QE50QN90FAT |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 60 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 124 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,5 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P111,4 cm x A64,4 cm x D3 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P111,4 cm x A70,5 cm x D22 cm |
| Svars: | 13,5 kg |
| Svars ar statīvu: | 17,6 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 50" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE50QN90FAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 50" Smart TVSamsung 50AU7172Samsung 50QSamsung 55 4KSamsung 55 4K SmartSamsung 55 CrystalSamsung 55 Neo QLEDSamsung 55QN95Samsung 7100Samsung A13 MaciņšSamsung TV Neo QLED 4KSamsung 50" 4K Smart TVNeo QLED Smart TVSamsung Neo QLED 50QLED 4K Smart TVSamsung 50 QLED 4KSamsung Neo QLED TVSamsung QLED 65 4K Smart TVNeo QLED 4KSamsung TV 50 QLED

































