Ilustrācija var atšķirties
Samsung 50" The Frame LS03D QLED 4K (2024) QE50LS03DAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED-TV
- Ekrāna diagonāle: 125 cm (50)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 50" The Frame LS03D QLED 4K (2024) QE50LS03DAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q
no 294,97€

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€

TCL 55" NXTFrame QLED televizors 55A300W
no 620,00€

Xiaomi TV A Pro 65 2026 L65MB-APEU
no 486,98€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE50LS03DAUXXH

600,00€
600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung The Frame QE50LS03FAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black B2FAC036DFBFD9D85FED437CA4EE3BEB6090670A

670,21€
670,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 125 cm (50) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Reakcijas laiks: | 6 ms |
| Skata leņķis: | 89° / 89° |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1875274 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 70 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 124 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, RS232C Din 8 Pin, S/PDIF optiskā, USB, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P112,40 cm x A64,50 cm x D2,50 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P112,40 cm x A67,90 cm x D22,80 cm |
| Svars: | 11,80 kg |
| Svars ar statīvu: | 12,20 kg |
| QE50LS03DAU |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 50" The Frame LS03D QLED 4K (2024) QE50LS03DAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 50AU7172Samsung 50QSamsung 55 4KSamsung 55 4K SmartSamsung 55 CrystalSamsung 55 Mini LEDSamsung 55 OLED TVSamsung 58Samsung 7172Samsung A19Samsung The Frame 50Samsung The Frame QLED 55Samsung The Frame 32 QLEDSamsung 50 QLED 4KSamsung Frame 50Samsung The Frame 75Samsung The Frame 43Samsung The Frame 55Samsung The Frame 32Samsung The Frame Televizors


























