Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" OLED 4K TV S95B QE55S95BAT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- OLED-TV
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 4600 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
- Skaļruņu izejas jauda: 60 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" OLED 4K TV S95B QE55S95BAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Philips 55" OLED 4K Ambilight TV 55OLED810/12
no 1 034,80€

LG 48\" OLED AI B5 4K OLED48B59LA
no 760,00€

Philips 77" OLED+ 4K Ambilight TV 77OLED950/12
no 4 224,48€

Philips 55" OLED+ 4K Ambilight TV 55OLED910/12
no 1 821,26€

LG 55" OLED AI B5 4K OLED55B59LA
no 890,00€

Sony XR-48A90K
no 1 109,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE55S95BATXXH

1 250,00€
1 250,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 4600 Hz |
| Ražotāja tehnoloģija: | PQI |
| Reakcijas laiks: | 6 ms |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 60 W |
| EPREL: | 1152127 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 109 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 200 kWh/1000h |
| Automātiskā formāta atpazīšana: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P122,50 cm x A70,90 cm x D4 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,50 cm x A77,50 cm x D28,80 cm |
| Svars: | 16,50 kg |
| Svars ar statīvu: | 20,70 kg |
| QE55S95BAT |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" OLED 4K TV S95B QE55S95BAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55" Smart TVSamsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung TV 4K 55Samsung 4K OLED TVSamsung 55 OLED TVLG 55 4K OLED TV4K OLED 55TV 4K OLEDSamsung TV 55 QLED 4KSamsung 55 4KSamsung OLED 4KOLED TV 55
























