Ilustrācija var atšķirties
Samsung 85" Neo QLED QN70F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ85QN70FAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED televizors
- Ekrāna diagonāle: 214 cm (85")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 85" Neo QLED QN70F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ85QN70FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

TCL 55\" C8L SQD-Mini LED TV 55C8L
no 895,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 210,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Samsung GQ85QN70FAU 2.16 m (85quot;) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 8806095916828 ( GQ85QN70FAUXZG ) LED Televizors

1 865,00€
1 865,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung GQ85QN70FAUXZG, QLED-Fernseher 214 cm (85 Zoll), schwarz, UltraHD/4K, Neo-QLED, PVR, 100Hz Panel (GQ85QN70FAUXZG)

2 371,95€
2 376,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 214 cm (85") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Attēla atjaunošanas frekvence (aprēķināta): | 144 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2204905 |
|---|---|
| MPN: | GQ85QN70FAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 127 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 300 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P190,20 cm x A108,70 cm x D2,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P190,20 cm x A114,40 cm x D36,70 cm |
| Svars: | 40,70 kg |
| Svars ar statīvu: | 42,30 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 85" Neo QLED QN70F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ85QN70FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 85BSamsung 85QSamsung 85Q70Samsung 8KSamsung 8K 2020Samsung 8K 65Samsung 8K TVSamsung A13 MaciņšSamsung A53 MaciņšSamsung Crystal LED 65Neo QLED 4K 85Samsung Neo QLED 85Samsung QLED 85 4KNeo QLED 85Neo QLED 4KSamsung Neo QLED 65 4KSamsung TV Neo QLED 4KSamsung 4K 85Samsung QLED 85Samsung Neo QLED 85 8K
























