Samsung DW60M6050SS
Ražotājs: Samsung
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 10,50 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 95 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 44 dB
- Ietilpība (komplekti): 14
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung DW60M6050SS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung DW60M6050BB
no 470,00€

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 999,00€

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 550,00€

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 775,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 610,74€

Bosch Serie 4 SMV4EVX08E
no 555,00€

Siemens iQ300 SN53ES22CE
no 787,23€

Bosch Serie 6 SMV6ZCX16E
no 790,00€

Siemens iQ300 SN63EX04TE
no 570,00€

Bosch Hausgeräte Serie 4 SMP4ECC72S
no 580,35€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Zmywarka Samsung DW60M6050SS 177091

448,76€
448,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 346789 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 10,50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 95 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 44 dB |
| Programmas: | 7x |
| Ietilpība (komplekti): | 14 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A81,50 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 57,50 kg |
| DW60M6050SS |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung DW60M6050SS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Ep-P2400BbegeuSamsung Ep-Ta800 25WSamsung Evo Plus SdxcSamsung Flip 3Samsung Flip 4Samsung Flip 4 MaciņšSamsung Frame 32Samsung Frame TV 65Samsung Galaxy A05Samsung Galaxy S23 UltraMacbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns















