Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KS1DE)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Konvertējamais portatīvais dators
- Procesora modelis: Intel Core Ultra 7
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Displeja izmērs: 40,64 cm (16)
- Cietā diska ietilpība: 1 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Intel Arc 140V
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 11 Home
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KS1DE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KG2DE)
no 1 205,00€

Lenovo ThinkPad P16 G3 (21RQ000GGE)
no 3 924,60€

HP ZBook Fury G1i 16 (98L81ET)
no 6 689,38€

Dell Pro 14 Plus PB14250 (42MTJ)
no 1 265,95€

HP 250 G10 (8X9V2ES)
no 585,00€

Medion SPRCHRGD 14 S2 (MD62721)
no 1 115,00€

ASUS VivoBook 15 OLED X1505VA-MA884W
no 923,70€

Lenovo V17 G4 IRU (83A2001NGE)
no 600,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG Galaxy Book5 Pro 360 16" Platinum AMOLED Ultra 7 258V 32GB/1TB SSD Win11 Copilot+PC | NP960QHA-KS1DE | 8806095790558 | 1CE9-09R

1 769,85€
1 769,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Galaxy Book5 Pro 360 16" Platin AMOLED Ultra 7 258V 32GB/1TB SSD Windows 11 klēpjdators ar Copilot+PC | NP960QHA-KS1DE | 8806095790558

1 771,55€
1 771,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Galaxy Book5 Pro 360 CU7 258V/32GB/1TBSSD/W11H platinum silver - Keyboard layout might be German NP960QHA-KS1DE

1 831,21€
1 836,20€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 76 Wh |
|---|
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Intel Arc 140V |
|---|
| Izmēri: | P355,40 mm x A12,80 mm x D252,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,69 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 8.533 MHz |
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core Ultra 7 |
| Procesora modeļa numurs: | 258V |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 2,20 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 4,80 GHz |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 11 Home |
|---|
| OLED displejs: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 40,64 cm (16) |
| Izšķirtspēja: | 2.880 Pikseļi x 1.800 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Matēts |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
|---|---|
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, HDMI izeja, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 1, USB-A |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KS1DE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Flip 5Samsung Galaxy Note 9 MaciņšSamsung Galaxy S10E G970FSamsung LED TV 40Samsung Neo QLEDSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25Galaxy Buds ProGalaxy Tab ProSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Buds austiņasSamsung Galaxy A53
























