Ilustrācija var atšķirties
Samsung MG32DG4524CTE1
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 32 l
- Veiktspējas līmeņi: 6
- Jauda: 900 W
- Grila jauda: 1.500 W
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Atkausēšanas funkcija: Jā
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung MC28H5015
no 135,00€

Samsung MS23K3513AW
no 85,57€

Samsung MG23K3515AS
no 134,70€

Samsung MG23K3614AK
no 105,00€

AEG TMS5G25IEM
no 362,98€

Medion MD 15501
no 144,10€

Caso MCG 30 Šefpavārs
no 218,66€

LG MH6535GIS
no 118,40€

Hisense H23MOBS5HG4
no 107,18€

LG MH6535NBS
no 197,63€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Grill-Mikrowelle MG32DG4524CTE1 900 W 32 l Edelstahl schwarz

220,15€
225,14€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| 32 l |
| Kreisais |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Karstais gaiss: | Nē |
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 31,80 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P52 cm x A30 cm x D42 cm |
| Svars: | 15,50 kg |
| Brīvi stāvošs |
| Veiktspējas līmeņi: | 6 |
|---|---|
| Jauda: | 900 W |
| Grila jauda: | 1.500 W |
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Micro LEDSamsung Micro SDXCSamsung Micro Sdxc 128GBSamsung Micro Sdxc 512GBSamsung Mini LED TelevizorsSamsung Mlt-D101SSamsung Monitor 32Samsung Neo 8KSamsung Odyssey 24Samsung OLED 4KMacbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns



















