Ilustrācija var atšķirties
Samsung MS23B3515AS
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 23 l
- Jauda: 800 W
- Veiktspējas līmeņi: 6
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Programmu skaits: 29
- Atkausēšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung MS23B3515AS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung MW4000D MS23DG4504ATE1
no 145,00€

Bosch Serie 8 BFL7221B1
no 571,64€

Hisense H20MOBP1HI
no 80,27€

Sharp YC-MS02E-S
no 97,00€

Bosch Serie 6 BFL524MB0
no 255,00€

Siemens iQ500 BF525LMB1
no 310,00€

Bosch Serie 6 BFL524MS0
no 254,00€

Sharp R-242
no 85,00€

Siemens iQ700 BF722R1B1
no 612,70€

Bosch Serie 2 FFL023MS2
no 126,60€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung-HH Mikrowelle 800W/23Liter - MS23B3515AS/EN *silber* MS23B3515AS/EN (8806094785630) ( JOINEDIT63301880 )

120,00€
120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MS23B3515AS Arbeitsplatte Solo-Mikrowelle 23 l 1150 W Schwarz - Grau (MS23B3515AS/EN)

121,92€
126,91€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung-HH Mikrowelle 800W/23Liter - MS23B3515AS/EN *silber* MS23B3515AS/EN (8806094785630) ( JOINEDIT89465225 )

130,00€
130,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 23 l |
| Kreisais |
| Programmu skaits: | 29 |
|---|---|
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas programmu skaits: | 5 |
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 288 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P48,90 cm x A27,50 cm x D37,40 cm |
| Svars: | 12 kg |
| Brīvi stāvošs |
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 6 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung MS23B3515AS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















