Ilustrācija var atšķirties
Samsung SSD 860 EVO M.2 250GB (MZ-N6E250BW)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- M.2 SSD
- Cietā diska ietilpība: 250 GB
- Cietā diska izmērs: M.2
- Saskarnes: M.2
- Kešatmiņa: 512 MB
- Lasīšanas ātrums: 550 MB/s
- Rakstīšanas ātrums: 520 MB/s
- NAND tips: VNAND
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung SSD 860 EVO M.2 250GB (MZ-N6E250BW)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung SSD 870 EVO 1TB (MZ-77E1T0B)
no 155,00€

Lexar NQ790 2TB (LNQ790X002T-RNNNG)
no 223,46€

SanDisk SSD Plus 2TB (SDSSDA-2T00-G26)
no 270,68€

Crucial P310 2TB (CT2000P310SSD8)
no 223,25€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung 860 EVO MZ-N6E250BW 250 GB

97,00€
97,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P22,15 mm x A2,38 mm x D80,15 mm |
|---|---|
| Svars: | 8 g |
| Cietā diska ietilpība: | 250 GB |
|---|---|
| Cietā diska izmērs: | M.2 |
| Kešatmiņa: | 512 MB |
| Lasīšanas ātrums: | 550 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums: | 520 MB/s |
| NAND tips: | VNAND |
| Kontrolieris: | Samsung |
| Saskarnes: | M.2 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung SSD 860 EVO M.2 250GB (MZ-N6E250BW)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























