Ilustrācija var atšķirties
Samsung SSD 860 EVO M.2 500GB (MZ-N6E500BW)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- M.2 SSD
- Cietā diska ietilpība: 500 GB
- Cietā diska izmērs: M.2
- Saskarnes: M.2
- Kešatmiņa: 1.024 MB
- Lasīšanas ātrums: 550 MB/s
- Rakstīšanas ātrums: 520 MB/s
- NAND tips: VNAND
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung SSD 870 EVO 1TB (MZ-77E1T0B)
no 143,11€

Intenso SSD M.2 Top 512GB
no 77,59€

Kingston NV3 1TB (SNV3S/1000G)
no 113,17€

Lexar NM790 M.2 SSD 1TB
no 127,99€

SanDisk Ultra 3D 2TB (SDSSDH3-2T00-G26)
no 176,49€

SanDisk Extreme PRO Portable SSD V2 4TB
no 423,57€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung 860 EVO MZ-N6E500BW 500 GB

110,00€
110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P22,15 mm x A2,38 mm x D80,15 mm |
|---|---|
| Svars: | 8 g |
| Cietā diska ietilpība: | 500 GB |
|---|---|
| Cietā diska izmērs: | M.2 |
| Kešatmiņa: | 1.024 MB |
| Lasīšanas ātrums: | 550 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums: | 520 MB/s |
| NAND tips: | VNAND |
| Kontrolieris: | Samsung |
| Saskarnes: | M.2 |
Populāri produkti























