Ilustrācija var atšķirties
Samsung The Premiere 9 LPU9D
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Projektors
- Projekcijas sistēma: DLP projektors, Lāzerprojektors
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- 3D spējīgs: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš: Darbība 410 W
- Spilgtums (ANSI): 3.200 ANSI lūmeni
- Kontrasts: 1.500:1
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung The Premiere 9 LPU9D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

XGIMI Aura 2
no 2 843,01€

Hisense C2 Ultra
no 2 055,00€

Optoma UHD38x
no 897,89€

Hisense PL2 Lāzera Kino
no 2 248,26€

LG CineBeam S PU615U
no 1 081,07€

Acer X1528Ki
no 580,15€

Hisense C2
no 1 423,99€

XGIMI Horizon 20 Pro
no 1 832,00€

XGIMI Horizon 20 Max
no 2 566,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Projector SP-LPU9DSAX / SP-LPU9DSAXXXE White SP-LPU9DSAXXXE (8806095545615) ( JOINEDIT80588789 )

3 995,00€
3 995,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Projektor Samsung The Premiere LPU9D (SP-LPU9DSAXXXE) S0463137

4 161,34€
4 161,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung The Premiere LPU9D (SP-LPU9DSAXXXE) | S0463137 | 8806095545615

4 210,75€
4 210,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Projektor Samsung The Premiere LPU9D (SP-LPU9DSAXXXE) | S0463137 | 8806095545615

4 212,85€
4 212,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung The Premiere LPU9D - DLP-Projektor - 3450 lm SP-LPU9DSAXXXE

4 245,62€
4 250,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Projektors Samsung The Premiere LPU9D (SP-LPU9DSAXXXE) | S0463137 | 8806095545615

4 250,40€
4 250,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Projektor Samsung The Premiere LPU9D (SP-LPU9DSAXXXE) S0463137

4 533,04€
4 533,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Projektor Samsung The Premiere LPU9D (SP-LPU9DSAXXXE) S0463137 (8806095545615) ( JOINEDIT81017173 )

4 805,00€
4 805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung The Premiere LPU9D 4K Tizen OS projektors (2024) SP-LPU9DSAXXXH

4 998,99€
4 998,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savienojumi: | AirPlay, HDMI ieeja, RS232C Din 8 Pin, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
|---|---|
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Tālvadības pults: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 410 W |
| Izmēri: | P550 mm x A141 mm x D384 mm |
|---|---|
| Svars: | 11,60 kg |
| Lampas tips: | RGB lāzers |
|---|---|
| Lampas kalpošanas laiks: | 20.000 h |
| Projekcijas attālums: | 0,11 m - 0,24 m |
|---|
| DLP projektors, Lāzerprojektors |
| Spilgtums (ANSI): | 3.200 ANSI lūmeni |
|---|---|
| Kontrasts: | 1.500:1 |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Projekcijas diagonāle: | 100 colla - 130 colla |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| 3D spējīgs: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung The Premiere 9 LPU9D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung TM2140ASamsung Trauku Mazgājamā MašīnaSamsung TU7092Samsung TV 100 cmSamsung TV 140 cmSamsung TV 144HzSamsung TV 22Samsung TV 50 QLEDSamsung TV Neo QLED 4KSamsung USB C HDMI adapterisSamsung The Frame 75Samsung The Frame 43Samsung The Frame 55Samsung The Frame 50Samsung The Frame 32Samsung The Frame TelevizorsSamsung The Frame 85Samsung Q9Samsung 21:9Samsung G9






















