Ilustrācija var atšķirties
Samsung WB650
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Digitālā kamera
- Efektīvie pikseļi: 12,20 MP
- Displeja izmērs: 3
- Meklētājs: Displejs
- Datu nesēji: SD (Secure Digital Memory Card), SDHC atmiņas karte, SDXC (Secure Digital eXtended Capacity)
- Svars: 259 g
- Izšķirtspēja: 4.000 Pikseļi x 3.000 pikseļi
- Tuvinājums: 15x optiskā, 5x digitālā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung WB650
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Digimax S1000
no 98,00€

Canon PowerShot G7 X Mark III
no 1 299,46€

Kodak Pixpro FZ55
no 139,45€

Canon PowerShot SX740 HS Lite Edition
no 602,99€

Panasonic Lumix DC-TZ99
no 556,20€

Sony DSC-RX100M7
no 1 180,00€

Ricoh GR IV Monochrome
no 1 899,45€

Nikon Coolpix P950
no 785,27€

Canon Ixus 285 HS A
no 386,26€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung JET VC RENEWAL ACCESSORY SPINNING ACTION BRUSH VCA-WB650B/GL

149,00€
149,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Datu nesēji: | SD (Secure Digital Memory Card), SDHC atmiņas karte, SDXC (Secure Digital eXtended Capacity) |
|---|
| Attēla sensors (1): | 1/2,33 |
|---|---|
| Attēla sensors: | 12.200.000 Pikseļi |
| Sensors: | RGB-CCD čips |
| Attēla formāti: | JPEG |
| Komplekts sastāv no: | (Baterija Li-Ion), lādētāja adapteris, USB pieslēguma kabelis, audio/video kabelis, programmatūra, kamera |
|---|
| 12,20 MP |
| Ekspozīcijas laiks: | 16 s - 1/2.000 s |
|---|---|
| Ekspozīcijas korekcija (automātiska): | Jā |
| Ekspozīcijas korekcija (manuāla): | +/-2 |
| Ekspozīcijas korekcijas pakāpe (manuāli): | 1/3 pakāpe |
| Zibens: | Automātiski, Manuāli, Sarkanās acis |
| Gaismas jutība: | ISO 80, ISO 100, ISO 125, ISO 160, ISO 200, ISO 320, ISO 400, ISO 500, ISO 640, ISO 800, ISO 1000, ISO 1250, ISO 1600 |
| Pašizraisītājs: | 2, 10sekundes |
|---|---|
| Savienojumi: | HDMI izeja, S-Video izeja, USB |
| Izmēri: | P107 mm x A60 mm x D28 mm |
|---|---|
| Svars: | 259 g |
| 4.000 Pikseļi x 3.000 pikseļi |
| Displeja izmērs: | 3 |
|---|---|
| Displeja izšķirtspēja: | 920.000 Pikseļi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Meklētājs: | Displejs |
| Tuvinājums: | 15x optiskā, 5x digitālā |
|---|---|
| Fokusa attālums atbilst pilna kadra formātam: | 24 mm - 360 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 10 cm |
| Videoieraksts: | Jā |
|---|---|
| Video izšķirtspēja: | 1.280 pikseļi x 720 Pikseļi |
| maks. video kadri sekundē: | 30 kadri/s |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung WB650
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Xcover 4 MaciņiSamsung Xcover 5Samsung xcover 6Samsung Xcover 6 ProSamsung xcover 7Samsung Z Flip 3 MaciņšSamta BiksesSandales VīriešiemSandisk Extreme Pro 256GB MicrosdxcSanDisk SD PROMacbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns










