Ilustrācija var atšķirties
Scheppach C-CD45-X (5909236900)
Ražotājs: Scheppach
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 420 apgr./min - 1.500 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Nominālais spriegums: 20 V
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 1,50 mm - 13 mm
- Akumulatora indikators: Jā
- Akumulatoru skaits: 0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Scheppach C-CD45-X (5909236900)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Scheppach
Populāri produkti

Scheppach BC-CD60-X
no 39,70€

Makita DF333DSAE
no 130,10€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 109,26€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DHP453Z
no 59,98€

Makita DFR550Z
no 223,21€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Scheppach Scheppach c-cd45-x 20 V | S71001194 | 4046664216711

30,80€
30,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarka Scheppach Wiertarka udarowa Scheppach c-cd45-x 20 V S71001194 (4046664216711) ( JOINEDIT87879045 )

32,00€
32,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora indikators: | Jā |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 0 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Jostas klipsis |
| Izmēri: | P22 cm x A10 cm x D23 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,36 kg |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 420 apgr./min - 1.500 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Nominālais spriegums: | 20 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Scheppach C-CD45-X (5909236900)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















