Ilustrācija var atšķirties
Scheppach C-HCS165-X
Ražotājs: Scheppach
Ilustrācija var atšķirties
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Apgriezienu skaits: 4.300 apgr./min
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 20 V
- Zāģa asmens urbums: 20 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 165 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 45°: 53 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Scheppach C-HCS165-X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Scheppach
Populāri produkti

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€

Einhell TE-CC 250 UF (4340539)
no 445,05€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Scheppach Okragla pila Scheppach 20 V S71003489 (4046664216834) ( JOINEDIT87879047 )

60,00€
60,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Piederumi: | Paralēlais atdures, Zāģa asmens |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 53 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 39 mm |
| Šūpošanās diapazons: | 45° |
|---|
| Svars: | 3 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 4.300 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 20 V |
| Zāģa asmens urbums: | 20 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 165 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Scheppach C-HCS165-X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















