Ilustrācija var atšķirties
Scheppach MS173-51
Ražotājs: Scheppach
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs
- Pļaušanas sistēma: Pļaušana
- Darba platums (griešanas platums): 51 cm
- Darba dziļuma iestatīšana: 25 mm - 75 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 7
- Piedziņas sistēma: Riteņa piedziņa
- Motors: 4-taktu
- Maks. jauda: 3.000 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Scheppach MS173-51
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Scheppach
Populāri produkti

Scheppach MP132-42
no 244,80€

Einhell GC-PM 56/2 S HW (3404860)
no 464,85€

Stiga Park 500 W
no 4 463,07€

Einhell GC-PM 51/3 S HW (3404333)
no 380,00€

Stiga Combi 48
no 415,13€

Stiga Combi 53 S
no 586,80€

AL-KO Premium 520 SP-H (119969)
no 635,00€

Stiga Combi 553 S
no 400,00€

AL-KO Premium 521 SP-A (119997)
no 513,42€

Einhell GC-PM 40/2 S (3404823)
no 270,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pašgājēja benzīna zāles pļāvējs Scheppach MS173-51

451,99€
451,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savākšanas maiss: | 60 l |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Svars: | 35 kg |
|---|
| Piedziņas sistēma: | Riteņa piedziņa |
|---|---|
| Motors: | 4-taktu |
| Maks. jauda: | 3.000 W |
| Maks. jauda: | 4,08 Zs |
| Dzinēja tilpums: | 173 cm³ |
| Pļaušana |
| Darba platums (griešanas platums): | 51 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 25 mm - 75 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 7 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Scheppach MS173-51
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















