Ilustrācija var atšķirties
Scheppach MS173-51 (5911259903)
Ražotājs: Scheppach
Ilustrācija var atšķirties
- Benzīna zāles pļāvējs
- Pļaušanas sistēma: Mulčēšana, Pļaušana
- Darba platums (griešanas platums): 51 cm
- Darba dziļuma iestatīšana: 25 mm - 75 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 7
- Motors: 4-taktu
- Dzinēja tilpums: 173 cm³
- Savākšanas maiss: 65 l
Cenas vēsture
1M 3M6M
Scheppach MS173-51 (5911259903)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Scheppach
Populāri produkti

Scheppach MP132-42
no 244,55€

Einhell GC-PM 56/2 S HW (3404860)
no 464,25€

Stiga Park 500 W
no 4 274,30€

Einhell GC-PM 51/3 S HW (3404333)
no 370,00€

Stiga Combi 48
no 433,99€

Stiga Combi 53 S
no 499,90€

AL-KO Premium 520 SP-H (119969)
no 635,00€

Stiga Combi 553 S
no 595,10€

AL-KO Premium 521 SP-A (119997)
no 513,42€

Einhell GC-PM 40/2 S (3404823)
no 260,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Mauriņa pļaujmašīna MS173-51, Scheppach

232,99€
232,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kosiarka spalinowa Scheppach Self-propelled lawn mower Scheppach MS173-51 5911259903_Schep

295,13€
295,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mauriņa pļaujmašīna MS173-51, Scheppach 5911259903&SCHEP

299,00€
299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savākšanas maiss: | 65 l |
|---|
| Izmēri: | P62 cm x A112 cm x D165 cm |
|---|---|
| Svars: | 30 kg |
| Motors: | 4-taktu |
|---|---|
| Dzinēja tilpums: | 173 cm³ |
| Mulčēšana, Pļaušana |
| Darba platums (griešanas platums): | 51 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 25 mm - 75 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 7 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Scheppach MS173-51 (5911259903)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















