Ilustrācija var atšķirties
Scythe Shuriken
Ražotājs: Scythe
Ilustrācija var atšķirties
- CPU dzesētājs
- Ligzda: 478, 754, 775, 939, 940, AM2
- CPU dzesēšana: Aktīvs un Pasīvs
- Ventilators integrēts: Jā
- Ventilatora diametrs: Ø 100 mm
- Apgriezienu ātrums: 2.200 apgr./min
- Darbības troksnis: 31 dB
- Materiāls: Alumīnijs, Varš
Cenas vēsture
1M 3M
Scythe Shuriken
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Scythe
Populāri produkti

Scythe Katana 3 Type I (SCKTN-3000I)
no 38,99€

Inter-Tech K-618
no 39,86€

G.Skill WigiDash
no 134,14€

Arctic Freezer 36
no 25,00€

Xilence A404T
no 18,67€

Dynatron K650
no 42,99€

Supermicro SNK-P0048AP4
no 78,55€

Deepcool Assassin IV
no 61,31€

Zalman ZET5
no 68,45€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Scythe Shuriken 3 CPU cooler black/silver 92 mm SCSK-3000 (4571225059822) ( JOINEDIT87350861 ) procesora dzesētājs ventilators

31,00€
31,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Scythe Shuriken 3 (Black/silber, 92 mm) | SCSK-3000 | 4571225059822

32,20€
32,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
K COOLER Scythe Shuriken 3 CPU Kühler 92mm PWM Intel AMD SCSK-3000

32,49€
37,48€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
K COOLER Scythe Shuriken 3 CPU Kuhler 92mm PWM Intel AMD SCSK-3000 (4571225059822) ( JOINEDIT80444810 ) procesora dzesētājs ventilators

35,00€
35,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
K COOLER Scythe Shuriken 3 CPU Kuhler 92mm PWM Intel AMD SCBSK-4000 (4573615590113) ( JOINEDIT80444800 ) procesora dzesētājs ventilators

44,00€
44,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P116 mm x A64 mm |
|---|
| Ligzda: | 478, 754, 775, 939, 940, AM2 |
|---|---|
| CPU dzesēšana: | Aktīvs un Pasīvs |
| Ventilators integrēts: | Jā |
| Ventilatora diametrs: | Ø 100 mm |
| Apgriezienu ātrums: | 2.200 apgr./min |
| Darbības troksnis: | 31 dB |
| Materiāls: | Alumīnijs, Varš |
Cenas vēsture
1M 3M
Scythe Shuriken
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























