Seiko 5 Sports (SRPD65K3)
Ražotājs: Seiko
- Vīriešu automātiskais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Silikons
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Stikls: Hardlex
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Lunete: Jā
- Kalendārs: Jā
- Pulksteņa mehānisms: Automātika
Cenas vēsture
1M 3M
Seiko 5 Sports (SRPD65K3)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Seiko
Populāri produkti

Seiko 5 Sports SRPD53K1
no 311,13€

Citizen Promaster Automatik NY0040-09EE
no 313,53€

Lorus Automatik RL411BX9
no 172,19€

Citizen Promaster Automatik NY0040-17LE
no 298,89€

Orient Mako II
no 210,92€

Citizen Tsuyosa NJ0150-81L
no 379,09€

Citizen NJ0151-88M
no 292,42€

Citizen Tsuyosa NJ0150-81X
no 299,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Seiko 5 Sports SRPD65K3 automātisks sporta pulkstenis

250,49€
250,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Pulksteņa mehānisms: | Automātika |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 bar |
| Diametrs: | 43 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A13 mm x P22 mm |
| Materiāls Aproce: | Silikons |
|---|---|
| Stikls: | Hardlex |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Lunete: | Jā |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Seiko 5 Sports (SRPD65K3)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Seiko
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sejas Kopšana Mājas ApstākļosSejas Kopšana VīriešiemSejas Kopšanas LīdzekļiSejas Kopšanas Līdzekļi Problemātiskai ĀdaiSejas Kopšanas ProcedūrasSejas Tīrīšanas ProcedūrasSekator FiskarsSena 10CSennheiser AustiņasSharp DABTS SportsVizuālais Sports247 SportsSports KolonnaNova SportsNS SportsJP SportsFlash SportsGolf 2 SportsGolf 4 sports






















