Ilustrācija var atšķirties
Sencor STS 6052
Ražotājs: Sencor
Ilustrācija var atšķirties
- Tosteris
- Jauda: 1.000 W
- Grauzdiņu šķēļu skaits: 2 šķēles
- Maizītes uzgalis: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Taustiņi: Apturēšanas poga, Atkausēšanas poga, Uzsildīšana
- Drupaču atvilktne: Jā
- Apbrūnināšanas līmenis: Jā
Ražotājs:
Sencor
Populāri produkti

Sencor STS 6056
no 44,05€

WMF Stelio tosteris
no 51,00€

WMF Küchenminis garššķēlumu tosteris
no 73,15€

Smeg TSF01CREU
no 149,53€

Tefal Toast N'Grill TL6008
no 86,70€

Smeg TSF01BLEU
no 135,00€

Severin AT 2232
no 23,81€

Philips Viva Collection HD2650
no 41,00€

Kitchenaid 5KMT221EAC
no 94,00€

Smeg TSF02SSEU
no 198,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tosteris Toasteris - SENCOR - STS 6052BL - 2 šķēles - 1000 W - Zils

51,00€
51,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P27,80 cm x A19 cm x D17 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,30 kg |
| Jauda: | 1.000 W |
|---|
| Grauzdiņu šķēļu skaits: | 2 šķēles |
|---|---|
| Taustiņi: | Apturēšanas poga, Atkausēšanas poga, Uzsildīšana |
| Drupaču atvilktne: | Jā |
| Apbrūnināšanas līmenis: | Jā |
| Maizītes uzgalis: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
Populāri produkti




















