Sencor SVC 8618
Ilustrācija var atšķirties

Sencor SVC 8618

Ražotājs: Sencor
Sencor SVC 8618
Ilustrācija var atšķirties
no 78,35līdz 126,4610 PiedāvājumiRažotājs: Sencor
  • Bezvadu rokas putekļsūcējs ar 2-vienā funkciju
  • Bezsomiņu tehnoloģija ar ciklona filtru un HEPA filtru
  • Sūkšanas jauda 70 vati, trokšņu līmenis 78 dB
  • Akumulators ar 18 V un līdz pat 45 minūšu darbības laiku
  • Putekļu tvertnes tilpums 0,5 l, viegla iztukšošana
  • 180° pagriežama sprausla lieliskai manevrēšanai
  • Izmēri: augstums 116 cm, garums 27,3 cm, platums 16,2 cm
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Sencor SVC 8618
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sencor

Populāri produkti

10 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Cameron Sino 3000 mAh for Sencor SVC 8618GD,SVC-8618GD CS-SVC862VX
prodImage
78,35
80,85
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
Putekļu sūcējs - slota Sencor SVC 8618GD 18V
prodImage
94,35
94,35
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sencor SVC 8618GD | 41005574 | 8590669212224
prodImage
99,75
99,75
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sencor Odkurzacz pionowy Sencor SVC 8618GD 41005574
prodImage
101,07
101,07
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sencor SVC8618 GD Gold putekļu sūcējs PO/90249/58053
15 dienas
prodImage
106,48
106,48
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sencor SVC 8618GD 2in1 Putekļu sūcējs SVC 8618GD
5 dienas
prodImage
111,20
111,20
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz pionowy Sencor SVC 8618GD ( 41005574 ) Putekļu sūcējs
prodImage
115,00
115,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vertikālais putekļsūcējs Sencor SVC 8618GD | 41005574 | 8590669212224
prodImage
121,20
121,20
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz pionowy Sencor SVC 8618GD 41005574
prodImage
123,47
123,47
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Cordless vacuum cleaner Sencor SVC8618GD
prodImage
126,46
126,46
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Bezvadu rokas putekļsūcējs ar 2-vienā funkciju
Bezsomiņu tehnoloģija ar ciklona filtru un HEPA filtru
Sūkšanas jauda 70 vati, trokšņu līmenis 78 dB
Akumulators ar 18 V un līdz pat 45 minūšu darbības laiku
Putekļu tvertnes tilpums 0,5 l, viegla iztukšošana
180° pagriežama sprausla lieliskai manevrēšanai
Izmēri: augstums 116 cm, garums 27,3 cm, platums 16,2 cm

Cenas vēsture

1M 3M6M
Sencor SVC 8618
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no Sencor

Sencor SVC 190
no 22,00
Sencor SVC 19033 Salīdzināt cenas
Sencor SVC 3001
no 131,15
Sencor SVC 30013 Salīdzināt cenas
Sencor SVC 1080
no 130,17
Sencor SVC 10803 Salīdzināt cenas
Sencor SVC 7814
no 71,55
Sencor SVC 78149 Salīdzināt cenas
Sencor SVC 730
no 70,90
Sencor SVC 7306 Salīdzināt cenas
Sencor SVC 1086TQ
no 110,00
Sencor SVC 1086TQ9 Salīdzināt cenas
Sencor SVC 9300
no 165,75
Sencor SVC 93009 Salīdzināt cenas
Sencor SVC 1080TI
no 118,25
Sencor SVC 1080TI6 Salīdzināt cenas
Sencor SRV 9150
no 336,15
Sencor SRV 91501 Salīdzināt cenas
Sencor SVC 512VT-EUE2
no 66,20
Sencor SVC 512VT-EUE23 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Eta Handy Home 542890000
Eta Handy Home 542890000
no 77,99
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Severin HV 7152
Severin HV 7152
no 79,55
Uz cenu salīdzinājumu
24 Piedāvājumi
Makita CL108FDZW
Makita CL108FDZW
no 59,00
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
Makita DCL280FZ
Makita DCL280FZ
no 77,05
Uz cenu salīdzinājumu
8 Piedāvājumi
Severin HV 7173
Severin HV 7173
no 80,05
Uz cenu salīdzinājumu
24 Piedāvājumi
Makita CL003GZ04
Makita CL003GZ04
no 89,30
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
Severin HV 7966
Severin HV 7966
no 80,80
Uz cenu salīdzinājumu
21 Piedāvājumi
Eta Moneto II 545390000
Eta Moneto II 545390000
no 83,00
Uz cenu salīdzinājumu
20 Piedāvājumi
Rowenta Air Force Light RH6545
Rowenta Air Force Light RH6545
no 97,15
Uz cenu salīdzinājumu
10 Piedāvājumi
Gorenje SVC144FBK
Gorenje SVC144FBK
no 73,20
Uz cenu salīdzinājumu
6 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel