Ilustrācija var atšķirties
Severin EK 3168
Ražotājs: Severin
Ilustrācija var atšķirties
- Olu vārītājs
- Jauda: 420 W
- Maks. olas: 6
- Signāls: Jā
- Pārkaršanas aizsardzība: Nē
- Automātiskā izslēgšanās: Nē
- Uzturēšanas funkcija: Nē
- Tvaicēšana: Jā
Ražotājs:
Severin
Populāri produkti

Severin EK 3164
no 19,20€

Severin EK 3163
no 27,99€

Severin EK 3169
no 29,99€

Severin EK 3166
no 22,53€

Krups Ovomat Super EG2301
no 35,50€

Krups Ovomat Trio 234
no 31,40€

WMF Stelio olu vārītājs
no 62,40€

Emerio EB-123177.1
no 51,23€

WMF Küchenminis 1-olu vārītājs
no 26,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Severin EK 3168 | EK 3168 | 4008146036774 | AGDM-JAJ-SVN-015

29,30€
29,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Severin EK 3168

66,70€
66,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Olas dūrējs |
| Mērbļoda |
| Pochešanas ieliktnis |
| Cietības pakāpe regulējama (mīksts, vidējs + ciets) |
| Tvaicēšana: | Jā |
|---|---|
| Signāls: | Jā |
| Pārkaršanas aizsardzība: | Nē |
| Automātiskā izslēgšanās: | Nē |
| Kontrollspuldze: | Jā |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Uzturēšanas funkcija: | Nē |
| Izmēri: | P19 cm x A13,60 cm x D15 cm |
|---|---|
| Svars: | 788 g |
| Maks. olas: | 6 |
|---|
| Jauda: | 420 W |
|---|
Populāri produkti






















