Ilustrācija var atšķirties
Severin KA 4820
Ražotājs: Severin
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.000 W
- Tilpums litros: 1,25 l
- Displejs: Nē
- Integrēta atkaļķošanas programma: Nē
- Kafijas automāta tips: Filtra kafijas automāts
- Kafijas filtra veids: Šarnīra filtrs
- Kannas veids: Stikla kanna
Cenas vēsture
1M
Severin KA 4820
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Severin
Populāri produkti

Severin KA 4817
no 37,07€

Gastroback 42706 Design Brew Advanced
no 126,44€

Ninja Prestige DualBrew-System CFN803EU
no 305,00€

Moccamaster KBG Select
no 235,57€

Krups KM6008
no 58,73€

Clatronic KA 3356
no 17,10€

Philips Eco Conscious Edition HD5120
no 52,00€

Braun PurShine KF 1500
no 31,00€

Philips Café Gourmet HD5416
no 128,12€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SEVERIN Glaskanne GK 5501, 1,4 Liter Ersatzkanne für KA 4815, 4816, 4817, 4818, 4820, 4822, - 1 Stück (GK 5501) 5501-000

15,59€
20,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Displejs: | Nē |
|---|---|
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Nē |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Aizsardzība pret sauso darbību: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Izmēri: | P24 cm x A34 cm x D26 cm |
|---|---|
| Svars: | 2 kg |
| Filtra kafijas automāts |
| Kafijas filtra veids: | Šarnīra filtrs |
|---|---|
| Kannas veids: | Stikla kanna |
| Jauda: | 1.000 W |
| Tilpums litros: | 1,25 l |
| Ietilpība tasītēs: | 10 tasīte(s) |
Cenas vēsture
1M
Severin KA 4820
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















