Ilustrācija var atšķirties
Sharkoon Light² 100
Ražotājs: Sharkoon
Ilustrācija var atšķirties
- Datorspele pele
- Peles māksla: Optisks
- Taustiņu skaits: 6
- Paraugu ņemšanas ātrums: 5.000 dpi
- Peles sensors: PixArt PMW 3325
- Peles pieslēgums: USB
- Iebūvēta atmiņa: Jā
- Ritināšanas ritenis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sharkoon Light² 100
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sharkoon
Populāri produkti

Sharkoon Light² 200
no 42,00€

Logitech G502 X (910-006147)
no 74,00€

3DConnexion SpaceMouse Compact
no 181,00€

Mad Catz R.A.T. 8+
no 75,19€

Evoluent VerticalMouse 4 Small
no 95,60€

Logitech G502 HERO
no 36,99€

Logitech Advanced Corded Mouse M500s
no 26,00€

Cooler Master MM720
no 105,04€

3DConnexion CadMouse Pro (3DX-700080)
no 116,10€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Mysz Sharkoon Light² 100 (4044951029006) | 4044951029006 | 4044951029006

31,40€
31,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mysz Sharkoon Light² 100 (4044951029006) 4044951029006

36,70€
36,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharkoon Light² 100 Black datorpele 4044951029006

38,39€
38,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharkoon Light² 100, melns

48,39€
48,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P66 mm x A42 mm x D120 mm |
|---|---|
| Svars: | 78 g |
| Peles māksla: | Optisks |
|---|---|
| Peles sensors: | PixArt PMW 3325 |
| Peles pieslēgums: | USB |
| Iebūvēta atmiņa: | Jā |
| Taustiņu skaits: | 6 |
| Paraugu ņemšanas ātrums: | 5.000 dpi |
| Ritināšanas ritenis: | Jā |
| Peles apgaismojums: | LED-RGB (Daudzkrāsu) |
| Kabeļa garums: | 1,80 m |
| Piemērots kreiļiem: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sharkoon Light² 100
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























