Sharkoon Skiller SGK5
Ilustrācija var atšķirties

Sharkoon Skiller SGK5

Ražotājs: Sharkoon
Sharkoon Skiller SGK5
Ilustrācija var atšķirties
no 36,00līdz 85,609 PiedāvājumiRažotājs: Sharkoon
  • Tastatūra
  • Tastatūras pieslēgums: USB
  • Tastatūras izkārtojums: QWERTZ
  • Multivides taustiņi: Jā
  • Tastatūras apgaismojums: Jā
  • Slīpums regulējams: Jā
  • Plaukstas balsts: Jā
  • Savienojumi: USB 2.0, USB-A
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Sharkoon Skiller SGK5
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

9 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
DE Layout - Sharkoon Skiller SGK5 (DE layout) ( 4044951020461 ) klaviatūra
prodImage
36,00
36,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharkoon SKILLER SGK5 German Rubber Dome RGB Keyboard Cable
prodImage
40,51
40,51
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharkoon Skiller SGK5 spēļu tastatūra USB QWERTZ melna 4044951020461
prodImage
41,80
46,79
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Sharkoon SKILLER SGK5 (black, DE layout, Rubberdome) 4044951020461
prodImage
45,77
45,77
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TRUST Sharkoon Skiller SGK5 keyboard Gaming USB QWERTZ German Black | 4044951020461 | 4044951020461 | WLONONWCRFNRP
prodImage
48,16
51,66
Piegāde: 3,50
ar piegādi: 3,50
Sharkoon Skiller SGK5
prodImage
51,62
51,62
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharkoon Klawiatura Sharkoon Skiller SGK5 4044951020461
prodImage
55,94
55,94
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DE Layout - Sharkoon Skiller SGK5 (DE layout) 4044951020461
prodImage
58,23
60,73
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
DE Layout - Sharkoon Skiller SGK5 (DE layout) 4044951020461
5 dienas
prodImage
85,60
85,60
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Izmēri
Izmēri:P482 mm x A40 mm x D185 mm
Svars:1,12 kg
Specifikācijas
Tastatūras pieslēgums:USB
Tastatūras izkārtojums:QWERTZ
Multivides taustiņi:
Tastatūras apgaismojums:
Slīpums regulējams:
Plaukstas balsts:
Savienojumi:USB 2.0, USB-A

Cenas vēsture

1M 3M6M
Sharkoon Skiller SGK5
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no Sharkoon

Sharkoon Skiller SGK50 S4 Gen2
no 71,00
Sharkoon Skiller SGK50 S4 Gen227 Salīdzināt cenas
Sharkoon PureWriter W100
no 61,00
Sharkoon PureWriter W1007 Salīdzināt cenas
Sharkoon Skiller SGK25
no 51,00
Sharkoon Skiller SGK2525 Salīdzināt cenas
Sharkoon Light² 200
no 35,13
Sharkoon Light² 2001 Salīdzināt cenas
Sharkoon Skiller SGK50 S3
no 81,00
Sharkoon Skiller SGK50 S317 Salīdzināt cenas
Sharkoon Shark Force II
no 9,36
Sharkoon Shark Force II20 Salīdzināt cenas
Sharkoon Skiller SGK50 S2 koka PBT
no 182,28
Sharkoon Skiller SGK50 S2 koka PBT4 Salīdzināt cenas
Sharkoon Light² 100
no 33,00
Sharkoon Light² 1004 Salīdzināt cenas
Sharkoon OfficePal M25W
no 26,00
Sharkoon OfficePal M25W27 Salīdzināt cenas
Sharkoon OfficePal KB70W Bezvadu
no 81,00
Sharkoon OfficePal KB70W Bezvadu7 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

HP Pavilion 300 Tastatūra
HP Pavilion 300 Tastatūra
no 35,85
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Razer Yellow Linear Gen-3 Switch Set 36er-Pack
Razer Yellow Linear Gen-3 Switch Set 36er-Pack
no 35,04
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Keysonic KSK-5011ELC
Keysonic KSK-5011ELC
no 39,00
Uz cenu salīdzinājumu
10 Piedāvājumi
Trust GXT 866 Torix
Trust GXT 866 Torix
no 36,99
Uz cenu salīdzinājumu
6 Piedāvājumi
Keysonic KSK-3010ELC
Keysonic KSK-3010ELC
no 38,00
Uz cenu salīdzinājumu
21 Piedāvājumi
Geek Tools Das Keyboard
Geek Tools Das Keyboard
no 37,00
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Dell KB525C
Dell KB525C
no 37,00
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
Keysonic KSK-5010ELC
Keysonic KSK-5010ELC
no 38,00
Uz cenu salīdzinājumu
20 Piedāvājumi
Dell KB525C
Dell KB525C
no 37,00
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
Geek Tools Das Keyboard
Geek Tools Das Keyboard
no 37,00
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel