Ilustrācija var atšķirties
Sharkoon V1000
Ražotājs: Sharkoon
Ilustrācija var atšķirties
- Korpuss
- Formas faktors: MicroATX
- Diskdziņu nodalījumi: 2x iekšējie disku nodalījumi 2,5 collas, 2x iekšējie disku nodalījumi 3,5 collas, 2x iekšējie disku nodalījumi 5,25 collas
- USB 3.0 pieslēgvietas: 2x
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 3.0
- Ventilatoru skaits: 3
- Izmēri: P19,5 cm x D45 cm x A40,2 cm
- Svars: 5,6 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sharkoon V1000
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sharkoon
Populāri produkti

Sharkoon VG7-W RGB
no 72,10€

Thermaltake CAPO X
no 175,00€

Mars Gaming MC-3TCORELCDM
no 92,55€

KRUX Helio
no 34,99€

Hyte Y70 Touch
no 374,20€

Fractal Design Terra
no 156,62€

Hyte Y70
no 100,18€

be quiet! Dark Base Pro 901
no 246,49€

Corsair 9000D RGB Airflow
no 364,97€

Akyga AK35BK
no 18,99€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Sharkoon V1000 Black ( 4044951013951 ) Datora korpuss

59,00€
59,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharkoon V1000 Black datoru korpuss 4044951013951
11 dienas

60,99€
60,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharkoon V1000 | 4044951013951 | 4044951013951

64,10€
64,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Korpuss Sharkoon V1000

64,52€
64,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PC korpuss Sharkoon V1000 Mini Tower Melns 4044951013951

65,26€
70,25€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PC korpuss Sharkoon V1000 Mini Tower Melns | 4044951013951 | 4044951013951

67,80€
67,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharkoon Case V1000 Micro-ATX 1x Metal Black 4044951013951

68,21€
68,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharkoon V1000 Black 4044951013951
5 dienas

71,10€
71,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharkoon V1000 Micro ATX Tower Case Black

71,20€
71,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PC korpuss Sharkoon V1000 Mini Tower Melns | 4044951013951 | 4044951013951 | WLONONWCRMO09

76,82€
80,32€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Obudowa Sharkoon V1000 4044951013951

80,63€
80,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P19,5 cm x D45 cm x A40,2 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,6 kg |
| Formas faktors: | MicroATX |
|---|---|
| Diskdziņu nodalījumi: | 2x iekšējie disku nodalījumi 2,5 collas, 2x iekšējie disku nodalījumi 3,5 collas, 2x iekšējie disku nodalījumi 5,25 collas |
| USB 3.0 pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 3.0 |
| Ventilatoru skaits: | 3 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sharkoon V1000
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























