Ilustrācija var atšķirties
Sharp RCA271TB
Ražotājs: Sharp
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 27 l
- Veiktspējas līmeņi: 6
- Jauda: 900 W
- Grila jauda: 1.000 W
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Karstā gaisa jauda: 2.100 W
Cenas vēsture
1M 3M
Sharp RCA271TB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sharp
Populāri produkti

Sharp YC-MG02E-B
no 91,00€

AEG TMS5G25IEM
no 355,87€

Medion MD 15501
no 145,00€

Hisense H23MOBS5HG4
no 108,20€

LG MH6535NBS
no 197,63€

Siemens iQ700 CE732GXB1
no 1 340,00€

Samsung MC28H5015
no 135,00€

Caso MG20 Ecostyle
no 135,24€

Cecotec Proclean 3110 Retro
no 70,19€

Panasonic NN-CS88LBEPG
no 545,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SHARP RCA271TB microwave 18103202 (4550556144650) ( JOINEDIT79676992 )

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SHARP RCA271TB | 18103202 | 4550556144650

191,65€
191,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 27 l |
| Kreisais |
| Programmu skaits: | 28 |
|---|---|
| Taimeris: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 28 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P49,50 cm x A43,60 cm x D29 cm |
| Brīvi stāvošs |
| Veiktspējas līmeņi: | 6 |
|---|---|
| Jauda: | 900 W |
| Grila jauda: | 1.000 W |
| Karstā gaisa jauda: | 2.100 W |
Cenas vēsture
1M 3M
Sharp RCA271TB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















