Ilustrācija var atšķirties
Sharp YC-QG234AE-B
Ražotājs: Sharp
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 23 l
- Veiktspējas līmeņi: 10
- Jauda: 900 W
- Grila jauda: 1.000 W
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Taimeris: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Sharp YC-QG234AE-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sharp
Populāri produkti

Sharp YC-MG02E-B
no 91,00€

AEG TMS5G25IEM
no 362,98€

Medion MD 15501
no 149,15€

Hisense H23MOBS5HG4
no 108,20€

LG MH6535NBS
no 197,63€

Siemens iQ700 CE732GXB1
no 1 340,00€

Samsung MC28H5015
no 135,00€

Caso MG20 Ecostyle
no 115,00€

Cecotec Proclean 3110 Retro
no 68,90€

Panasonic NN-CS88LBEPG
no 661,10€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sharp YC-QG234AE-B mikroviļņu krāsns

135,99€
135,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sharp YC-QG234AE-B mikroviļņu krāsns YC-QG234AE-B

156,00€
156,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 23 l |
| Kreisais |
| Taimeris: | Jā |
|---|---|
| Displejs: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Izmēri: | P49 cm x A28,80 cm x D39,30 cm |
|---|
| Brīvi stāvošs |
| Veiktspējas līmeņi: | 10 |
|---|---|
| Jauda: | 900 W |
| Grila jauda: | 1.000 W |
Cenas vēsture
1M 3M
Sharp YC-QG234AE-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















