Ilustrācija var atšķirties
Siemens Hausgeräte iQ500 KG49N4XAF
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 122 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 311 l
- Saldētavas tilpums: 129 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens Hausgeräte iQ500 KG49N4XAF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 420,72€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ500 KG49N4XAF Kolefryseskab 129 L Klasse A Sort KG49N4XAF (4242003968529) ( JOINEDIT84187419 )

1 375,00€
1 375,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KG49N4XAF iQ500, Kühl-/Gefrierkombination (edelstahl (dunkel))

2 249,65€
2 254,64€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 2037265 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 122 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 24 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 29 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 311 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 129 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P70 cm x A203 cm x D66,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 107,90 kg |
| KG49N4XAF |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens Hausgeräte iQ500 KG49N4XAF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0





















