Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 LB75565
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Ventilatora bloks
- Jauda: 206 W
- Ventilatora jauda: 370 m³/h
- Izmēri: P73 cm x A25,50 cm x D38 cm
- MPN: LB75565
- EPREL: 1029523
- Energoefektivitātes klase: C
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 LB75565
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ300 LI64LB531
no 270,00€

Bosch Serie 4 DFR067A52
no 403,10€

Neff D49ML54X1
no 587,08€

AEG DPE5660M
no 211,00€

Bosch Serie 8 DFS067K51
no 579,98€

Bosch Serie 4 DFT63AC50
no 115,92€

Neff N 50 D46ED52X1
no 387,40€

Respekta DH 520 WL
no 61,00€

Respekta DH 540 IXL
no 72,19€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ300 LB75565 cooker hood 610 m³/h Built-in Stainless steel | LB75565 | 4242003838402 | AGDSIMOKA0042

245,80€
245,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 LB75565 cooker hood 610 m³/h Built-in Stainless steel

247,51€
247,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens LB75565 iebūvējams tvaika nosūcējs

266,82€
266,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 LB75565 iebūvējamais virtuves nosūcējs 610 m³/h nerūsējošais tērauds | LB75565 | 4242003838402 | AGDSIMOKA0042

276,90€
276,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 LB75565 cooker hood 610 m³/h Built-in Stainless steel C3EEFE7BCEDDDE2350375E42F2E7E5F4CE355A52

278,02€
278,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tvaiku nosūcējs iebūvējams 70 cm Siemens LB75565 LB75565

281,90€
281,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 LB75565 cooker hood 610 m³/h Built-in Stainless steel

282,29€
287,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens LB75565 iebūvējams tvaika nosūcējs LB75565

342,16€
342,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 LB75565 cooker hood 610 m³/h Built-in Stainless steel

359,16€
361,66€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P73 cm x A25,50 cm x D38 cm |
|---|
| LB75565 |
| EPREL: | 1029523 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | C |
| Pārsega veids: | Ventilatora bloks |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 4 |
| Jauda: | 206 W |
| Ventilatora jauda: | 370 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 610 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 56 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 LB75565
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0




























