Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 WM14N127
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 8 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Nē
- MPN: WM14N127
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 WM14N127
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 WG44B2040
no 920,77€

Bosch Serie 8 WGB244040
no 805,00€

Bomann WA 7175
no 290,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Hisense WF3S8043BW3
no 336,50€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Bosch Serie 6 WUU28T71
no 620,00€

Bosch Serie 8 WGB244A40
no 880,00€

Bosch Serie 6 WGG244ZR10
no 710,00€

Bosch Serie 4 WAN28127
no 495,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens WM14N127 iQ300 washing machine (white 60 cm) WM14N127 (4242003937303) ( JOINEDIT79692996 )

540,00€
540,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens WM14N127 iQ300, Waschmaschine weiß/silber

626,62€
631,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 1427209 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 47 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 46 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 8 kg |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 72 dB |
| Programmas: | 10x |
|---|---|
| AquaStop: | Jā |
| AquaAvoid plus: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Nē |
| Automātiskā mazgāšanas/kopšanas līdzekļu dozēšana: | Nē |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Programmas beigas iestatāmas: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Skalošanas apturēšana: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,50 cm x D59 cm |
|---|---|
| Svars: | 70,60 kg |
| WM14N127 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 WM14N127
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0





















