Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 GI11VADE0
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 72 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Nē
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Energoefektivitātes klase: A++
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 GI11VADE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 GS58NAWCV
no 947,55€

Siemens iQ500 GS51NAWCV
no 885,00€

Siemens iQ300 GS29NVWEP
no 675,00€

Siemens iQ500 GI11VAFE0
no 730,51€

Gorenje F492PW
no 160,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 685,00€

Beko FSE1074N
no 275,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Bomann GS 7253
no 265,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ500 GI11VADE0 freezer Upright freezer Built-in 72 L E White

486,79€
486,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ500 GI11VADE0 freezer Upright freezer Built-in 72 L E White | GI11VADE0 | 4242003840108 | AGDSIMZAZ0001

510,75€
510,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens GI11VADE0 -

539,00€
539,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ500 GI11VADE0 Iebūvējama Saldētava 72cm GI11VADE0

551,60€
551,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ500 GI11VADE0 freezer Upright freezer Built-in 72 L E White | GI11VADE0 | 4242003840108 | AGDSIMZAZ0001

579,90€
579,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ500 GI11VADE0 freezer Upright freezer Built-in 72 L E White

606,68€
611,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 167 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 72 l |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 36 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 8 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 21 h |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Izmēri: | P55,80 cm x A71,20 cm x D54,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 35,63 kg |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 GI11VADE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0




















